مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رهبران رئال می‎خواهند «زیدان» در تیم بماند


بازیکنان رئال مادرید حامی زیدان هستند و تصور تیمشان بدون حضور زیدان برایشان انقدر سخت است که تصمیم گرفتند در ادامه راه او را سربلند کنند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/14 - 21 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، شکست خوردن توسط تیم فوتبال لگانس در رقابت‌های جام حذفی اسپانیا و فاصله ۱۹ امتیازی با بارسلونای صدرنشین در لیگ باعث شد حال و هوای اعضای تیم رئال مادرید چندی پیش در رختکن عوض شود.
برای اولین بار در این فصل و در حالی که هنوز ۵ عنوانی که در سال ۲۰۱۷ کسب کردند را فراموش نکردند، بازیکنان تیم تصمیم گرفتند خودشان ایرادهایشان را پیدا کرده و در واقع از خودشان انتقاد کنند و نتیجه این بود که متوجه شدند بسیاری از کارها را به خوبی انجام ندادند.
در شرایط بحرانی بازیکنان بزرگ و رهبر تیم سعی کردند شرایط را تغییر دهند و تیم را رو به جلو هدایت کنند. نتیجه اما برای همه واضح بود و اولین موضوع مشترک و مهم این است که همه به زیدان اعتماد دارند و نگرانند که باعث ناراحتی او مخصوصا بعد از بازی مقابل لگانس شدند.
نگران این هستند که سرمربی فرانسوی بخواهد در پایان فصل از تیمشان جدا شود و این موضوع را اصلا دوست ندارند و به خاطر احترام زیادی که برایش قائلند سعی دارند همه تلاششان را بکنند تا این اتفاق نیفتد.
نکته‎ای که هنوز برای این تیم امیدوار و خوشحال کننده است، این است که سرخیو راموس، کریستیانو رونالدو، مارسلو، دنی کارواخال، لوکا مودریچ، تونی کروس، کیلور ناواس و ... که بازیکنان مهم و کلیدی تیم هستند هنوز نمی‌‏توانند رئال مادرید را بدون زیدان تصور کنند و از حضور او در مادرید خوشحالند و می‏‌خواهند برای سربلندی‎اش همه کار انجام دهند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است