مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مشکلات مالی مهمترین عامل ضعف فوتبال باشگاه‌های ایرانی است


بوشهر - سرمربی تیم فوتبال سایپا با تاکید بر اینکه باشگاه‌ها باید به تعهدات خود عمل کنند، گفت: مشکلات مالی مهمترین عامل ضعف فوتبال باشگاه‌های ایرانی است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/14 - 18 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی جمعه‌شب در پایان مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و سایپا که در جم برگزار شد اظهار داشت: در این مسابقه از همه ابزار هجومی خودمان استفاده کردیم و هدفمان گرفتن سه امتیاز مسابقه بود.
وی با بیان اینکه دنبال مساوی نبودیم و برای برد وارد مسابقه شدیم، تصریح کرد: باید نیمه اول بازی را تمام می‌کردیم و از موقعیت‌های خودمان استفاده نکردیم.
دایی افزود: پارس جنوبی فقط چند شوت نصف و نیمه داشت. انتظار مساوی را نداشتیم و برای برد وارد شدیم و اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده شویم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: جو ورزشگاه خوب بود و نه به کسی توهین کردند و نه بی احترامی دیدیم که بیانگر فرهنگ مردم این خطه است.
وی در ارتباط با مسائل داوری نیز بیان کرد: برای داوران احترام قائل هستیم و برای آنها آرزو می‌کنم که بهتر سوت بزنند و با وجودی که از داوری ضربه خورده‌ایم ولی اعتراضی در این زمینه نکردیم.
دائی با اشاره به اینکه داوری مسابقه امروز مشکلی نداشت، خاطرنشان کرد: همین داور یک بازی ما را بد سوت زد ولی هر داوری، داوری خودش را می‌کند و امروز یکی از بهترین داوری‌ها را دیدیم و مشکلی را شاهد نبودیم.
وی در مورد ضعف فوتبال ایران گفت: یکی از بزرگترین عوامل مشکلات مالی است که تیم‌ها گرفتار آن است و بسیاری از تیم‌ها را آزار می‌دهد و نفت تهران را ببنید که با رفع مشکلات مالی نتایج خوبی را گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: تیم‌ها باید به تعهدات خود عمل کنند و وقتی به تعهدات عمل نمی‌شود نمی‌توان امیدی به نتیجه گرفتن داشت. همه این عوامل در کنار هم سرنوشت را تعیین می‌کند.
مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و سایپا با تساوی بدون گل به پایان رسید.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است