مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مسابقه دوومیدانی جانبازان و معلولان در گناوه برگزار شد


بوشهر - رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر گفت: مسابقه دو و میدانی جانبازان و معلولان در گناوه برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 16 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم بحرانی عصر پنجشنبه در حاشیه مسابقه دو و میدانی معلولان در گناوه اظهار داشت: توسعه برنامه‌های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان را به صورت جدی در دستور کار داریم.
وی اضافه کرد: به مناسبت ایام‌الله مبارک دهه فجر در ۱۲ بهمن ماه مسابقه دو و میدانی در ورزشگاه شهر گناوه در رشته‌های دو ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر، پرتاپ وزنه و توپ تنیس ویژه آقایان و بانوان با ۱۵۰ نفر برگزار شد که در پایان به همه شرکت کنندگان و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر افزود: ورزش بر سلامت جسم و روان تأثیر بسزایی دارد که ورزش همگانی و تحرکات بدنی، یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر سلامت معلولان است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان  بوشهر همزمان با رویکرد توسعه ورزش قهرمانی، در بخش همگانی نیز دنبال می‌شود و در همین راستا جشنواره همگانی دهه فجر  با محوریت ورزش همگانی در استان با رشته های تنیس روی میز، ویلچرانی، کوه روی و دو میدانی و تیراندازی برگزار شد.
بحرانی افزود: این همایش به منظور جذب حداکثری جانبازان و معلولان به سوی ورزش همگانی برگزار می‌شود و قرار است این همایش در دو بخش فرهنگی و ورزشی برگزار شود و معلولانی که کمتر در فضاهای ورزشی حضور پیدا می‌کنند با ورزش انس بیشتری پیدا کنند.
وی گفت: مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده برای جانبازان و معلولان حاضر در این مراسم در سطح همگانی و در رشته‌های دارت، فریزبی، مدیسنبال، ویلچرانی، طناب کشی، پرتاب توپ به داخل سبد، دو و میدانی با شور و نشاط ویژه ای برگزار شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است