مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

جاده گناوه به دیلم تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد


بوشهر- استاندار بوشهر: یکی از راه های پر تردد استان جاده گناوه به دیلم است که با پیگیری های صورت گرفته با وزارت راه، این پروژه تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 19 روز پیش
به گزارش خبرنگر مهر، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در نشست با فعالان اقتصادی، کارآفرینان برتر و سرمایه گذاران شهرستان گناوه در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های مختلف و بالایی در زمینه‌های مختلف است.
وی افزود: باید تلاش شود تا موانع و مشکلات پیش روی این شهرستان کاهش پیدا کند.
استاندار بوشهر در خصوص حمایت از تولیدکنندگان این شهرستان بیان کرد: نظام اداری استان بوشهر باید به نحوی عمل کند که تسهیل‌گر دغدغه‌ها و نیازهای تولیدکنندگان باشند.
گراوند تصریح کرد: با توجه به تاکیدات دولت تدبیر و امید در خصوص اعطای تسهیلات برای ایجاد رونق اقتصادی باید این تسهیلات به افرادی داده شود که توانمند هستند.
وی در خصوص مشکلات و کمبودهای شهرستان گناوه، گفت: این شهرستان علی رغم ظرفیت ها با عدم وجود مکان اسکان مناسب و کمبود وسیله نقلیه و پارکینگ روبرو است.
استاندار بوشهر بیان کرد: دیگر مشکل اساسی گناوه فاضلاب است که با توجه به اهمیت ارتقای سطح سلامت در جامعه، به تسریع در انجام این طرح کمک خواهد شد.
گراوند اضافه کرد: یکی از راه‌های پر تردد استان جاده گناوه به دیلم است که با پیگیری های صورت گرفته با وزارت راه، این پروژه تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است