مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فرش قرمز مدیریت شهری پیشوا زیر پای سرمایه گذاران پهن است


پیشوا- شهردار پیشوا گفت: فرش قرمز مدیریت شهری پیشوا زیر پای سرمایه گذاران پهن است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 20 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حکمت امیری بعدازظهر پنج شنبه در جلسه بررسی روند سرمایه گذاری در پیشوا با مثبت ارزیابی کردن روند توسعه موزون شهر پیشوا و ضرورت حمایت از سرمایه گذاران گفت: شهرداری و مدیریت شهری پیشوا از این قضیه استقبال گرمی می کنند و فرش قرمز شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا، همواره زیر پای سرمایه گذاران پهن است.
امیری افزود:‌ بی شک از نظر دوستان متقاضی سرمایه گذاری، بهره کافی را خواهیم برد و با این مدل برنامه ها است که شهر ارتقای کافی و در خور نام می یابد.
شهردار پیشوا اذعان کرد:رقابت پذیری اصل اساسی در برنامه ریزی شهری است که این موضوع با مجموعه اقدامات تکمیلی و رقابتی سرمایه گذاران در شهر پیشوا عملیاتی می شود.
امیری در ادامه بیان داشت: آینده و چشم انداز شهر پیشوا افقی روشن و ملموس است که با حمایت مدیریت شهری، متشکل از شورای اسلامی شهر و شهرداری و فعالیت سرمایه گذاران دست یافتنی است و قطار توسعه پیشوا بر روی ریل چشم‌انداز پیشوای ۱۴۲۰در حال حرکت شتابنده و موثر است که نتایج آن به مرور بر زندگی مردم و میزان معرفی پیشوا اثر گذار خواهد بود.
وی خطاب به سرمایه گذاران حاضر در جلسه تصریح کرد:با فکر و توان علمی و عملی شما، بستر فراهم شهر پیشوا را بارور خواهیم نمود واینجا است که با تکیه بر قدرت تعقل و تفکرو به کار گیری آن در مدیریت شهری رونق به بار می آید.
امیری با مقایسه میان ساختارهای خدماتی ایران با کشورهای توسعه یافته گفت:تفاوت های بسیاری میان ایران و سایر کشورهای دنیا به ویژه کشورهای توسعه یافته وجود دارد که می توان با بهره از نگاه باز سرمایه گذاران ، تهیه بسته های تشویقی ، حمایت های دولتی و مدیریت های مختلف شهری وسایر اقدامات در این راستا به ویژه تلاشهای تاثیر گذار علمی واستفاده از قدرت آکادمیک و دانشگاهی ، این فاصله را کم و کمتر و حتی ازبین برد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است