مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اشتغال دغدغه اصلی اهالی عسلویه است/ تکمیل بانک اطلاعاتی بیکاران


بوشهر - فرماندار شهرستان عسلویه گفت: بانک اطلاعاتی بیکاران برای رفع مشکل اشتغال در عسلویه درحال تکمیل است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 16 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالنبی یوسفی عصر پنجشنبه در نشست با شورای روحانیت شهرستان عسلویه اظهار داشت: حفظ جایگاه علماء برای ما مهم است و احترام به آنها احترام به پیامبران و امامان است.
وی ضمن اشاره به نقش آفرینی علمای شهرستان عسلویه در تشویق مردم به مشارکت در برنامه های ملی و مذهبی بیان کرد: علما نقش ویژه‌ای در انقلاب و مشارکت مردم و بیان دست‌آوردهای نظام دارند و نقش موثر آنها در رویدادهایی مانند برگزاری باشکوه مراسم و انتخابات  قابل تقدیر است.
فرماندار شهرستان عسلویه اضافه کرد: مشورت با صاحب نظران شهرستان در پیش برد اهداف نظام و دولت تدبیر و امید که برآیند آن خدمت رسانی بهتر به مردم است مورد تاکید است.
وی با اشاره به اینکه اشتغال به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های اهالی محسوب می‌شود، گفت: با تلاش‌های انجام شده تعدادی از مراجعه‌کنندگان بیکار در روزهای اخیر در صنعت به کار گرفته شده‌اند و در این رواستا بانک اطلاعاتی بیکاران برای رفع مشکل اشتغال در عسلویه درحال تکمیل است.
یوسفی با اشاره به نیاز مردم شهرستان به اداره ثبت اسناد خاطرنشان کرد: طبق توافق انجام شده، این اداره به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است