مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پروژه ساخت تونل انتقال آب به کرمان چندین ماه معطل مانده است


کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: پروژه ساخت تونل انتقال آب از صفارود به کرمان چند ماه معطل مانده و باید عملیاتی شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 17 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر محمد مهدی زاهدی پنجشنبه شب در جلسه شورای اداری استان کرمان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: گلایه ای که دارم از ریاست جمهور این است که برای مردم کرمان سنگین بود که ورود مقامات به مرکز استان نباشد و در شهرستان سیرجان انجام شد.
وی افزود: کرمان آب می خواهد، تشنه است، پروژه ساخت تونل انتقال آب از صفارود به کرمان چند ماه معطل مانده و باید عملیاتی شود و این در حالی است که چند ماه ۶۵۰ کارگر بیکار شدند و پروژه تونل انتقال آب خوابیده است.
وی با اشاره به اینکه مرکز کرمان بافت فرسوده زیاد دارد، گفت: در شهر اجازه دهید ۶۰ میلیون تومان در اختیار واحدهای مسکونی برای بازسازی قرار گیرد.
رئیس کمیسیون آموزش در مجلس تصریح کرد: جاده ترانزیت دهوک پیمانکاران طلبکار زیادی دارند که پرداخت نشده است و نبود نقدینگی در شهرک های صنعتی کارخانه هایی را  از کار انداخته است.
وی با اشاره به اینکه باید بیمه قالیبافان پرداخته شود، یادآور شد: تسهیلات ارزان قیمت برای صادرات ایجاد شود صادرات چهار تا پنج برابر کشورهای منطقه هزینه دارد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است