مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برد نزدیک بارسلونا برابر والنسیا/ فینالیست در مستایا مشخص می‌شود


تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی نزدیک برابر والنسیا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا در آستانه صعود به فینال قرار گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 16 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال بارسلونا و والنسیا دیدار رفت خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا بامداد روز جمعه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار کردند که در پایان آبی اناریها حریف خود را با حساب یک بر صفر شکست دادند.
در نیمه نخست این بازی تیم بارسلونا نتوانست کار خاصی را صورت دهد. والنسیا با تمام بازیکنانش در یک سوم دفاعی خودی تجمع کرده بود و تمامی راه‌ها را به روی مسی و یارانش بست. این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه دوم روند بازی تغییری نکرد. والورده در دقیقه ۵۵ کوتینیو را به میدان فرستاد و بعد از این تغییر بود که بارسلونا به گل رسید.
در دقیقه ۶۷ مسی در گوشه سمت چپ محوطه جریمه حریف با حرکتی انفرادی و پاسی عالی لوئیس سوارز را در موقعیت گلزنی قرار داد تا مهاجم اروگوئه ای کار را تمام کند.
بارسلونا که پائولینیو و آلکاسر را هم به میدان فرا خوانده بود بعد از آن جان تازه ای گرفت و موقعیت های زیادی خلق کرد. با این حال دفاع فشرده والنسیا اجازه گل دیگر را به آبی اناریها نداد.
بارسلونا با این برد نمی تواند خود را در فینال ببیند و سرنوشت در ورزشگاه مستایا مشخص خواهد شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است