مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نظام اسلامی بر ۳اصل اسلام ناب محمدی ولایت و امت پایه ریزی شده است


ورامین- جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: نظام اسلامی بر ۳ اصل اسلام ناب محمدی، ولایت و رهبری و مردم و امت پایه گذاری شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 16 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، سردار ابوالفضل شکارچی شامگاه پنج شنبه در جمع مردم روستای باغخواص ورامین افزود: مردم دیار ۱۵ خرداد پیشکسوتان انقلاب اسلامی هستند و جزو کسانی  هستند که از اول انقلاب پای این نظام وآرمان های شهدا بوده اند و این مردم را بنده به عنوان جهادگران واقعی این نظام یاد می کنم.
وی افزود: مردم ورامین برای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشتند.
جانشین  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی پر معنا ترین جمله ای است که نباید از آن غافل شد.
شکارچی ادامه داد: این شعارها برای جوانان و نسل جدید ما باید تبیین و تعریف شود که متاسفانه برخی افراد از این شعارها فاصله گرفتند و این خود برای نظام یک آفت بزرگ است.
دشمنان نمی توانند در مقابل این اقتدار ایستادگی کنند
وی به نقش آفرینی ملت ایران در عزت و افتخار کشور اشاره کرد و گفت: ملت ایران علیه ظلم و ستمکاری قیام کرد و این راه را ادامه خواهد داد،  جمهوری اسلامی ایران با اقتدار فراوان در مقابل دشمنان ایستاده است و مستکبران جهان هرگز نمی توانند، در مقابل این ملت و این مرز و بوم پیروز شود، حکومت جمهوری اسلامی به عنوان محور اصلی و امید مستضعفان جهان است و دشمن از جنگ رو در رو  با این حکومت اسلامی با وجود ملت غیور ایران مایوس است و نمی تواند در مقابل این ملت و نظام قرار بگیرد.
جانشین  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خشم و ناراحتی دشمنان از ملت ایران را به دلیل افزایش روز به روز عظمت و اقتدار این ملت دانست و اضافه کرد: دشمنان نمی توانند در مقابل این اقتدار ایستادگی کنند.
وی گفت: دشمن جرات ورود به آب های جمهوری اسلامی را ندارد، چرا که می داند جمهوری اسلامی به او اخطار نمی دهد بلکه کار او را یکسره می کند.
شکارچی با بیان این که باید قدر خودمان را بدانیم، افزود: یک روز حتی نمی توانستیم یک نارنجک بسازیم، اما امروزه به چنان پیشرفتی رسیده ایم که موشک های پیشرفته می سازیم و به حرکت در می آوریم، به همین دلیل است که دشمنان از ملت و نظام ما می ترسند.

وی خاطر نشان کرد: این که امروزه به عنوان یک تهدید می تواند انقلاب را به انحراف بکشاند خیانت به آرمان های امام و خون شهدای این انقلاب است، باید حواسمان باشد برخی قصد ضربه زدن به انقلاب را دارند.
جانشین  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان این که نظام اسلامی بر ۳ اصل اسلام ناب محمدی، ولایت و رهبری و مردم و امت پایه گذاری شده است، گفت: بسیاری از فرزندان شهدا به دلیل دفاع از اسلام یتیم بزرگ شده اند و درد را تحمل کردند، برای دفاع از اسلام  شهدای زیادی تقدیم کردیم، حال دشمن خواهد این اسلام ناب محمدی نباشد.
وی با تاکید بر اهمیت ولایت و رهبری گفت: همه دنیا تیرها را به سوی رهبری به عنوان ستون خیمه نظام رها می کنند و قصد تضعیف رهبری مقتدر ما را دارند، اما کور خواندند، ما به چنین رهبری افتخار می کنیم و قدر او را خواهیم دانست.
شکارچی سپس مردم و امت را به عنوان یکی از مبانی نظام اسلامی مورد اشاره قرار داد و گفت: دنیا و دشمنان می خواهند بین مردم تفرقه ایجاد کنند و اختلافات داخلی به وجود آورند و برای این کار اعتقادات این ملت را تضعیف می کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است