مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پرسپولیس باید هرچه زودتر تکلیف لیگ را مشخص کند


پیشکسوت پرسپولیس گفت: برانکو ایوانکوویچ باید با برنامه دقیق‌تری برای موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را هدایت کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/13 - 18 روز پیش
مجتبی محرمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص حضور خود در تمرین پرسپولیس پیش از بازی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر گفت: وظیفه خودم می دانستم به تمرین پرسپولیس بروم و بابت حضور افشین پیروانی در پست جدیدش به او تبریک بگویم. خیلی خوشحالم که بدنه پرسپولیس کاملا سرخ باقی ماند و امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظار این تیم باشد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص احتمال بازی دفاعی سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعید می دانم این تیم بخواهد دفاع صرف داشته باشد. با اینکه سرمربی خودش را عوض کرده است اما این تیم اصالت بالایی دارد و نمی خواهد حریف دست و پا بسته ای در رقابت های لیگ برتر برای پرسپولیس باشد.
وی درباره احتمال قهرمانی  زودهنگام پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: اتفاقا همین موضوع را با بازیکنان پرسپولیس در گفتگویی که در تمرین با آنها داشتم بیان کردم. این تیم باید برای خروج از فشار بازی های متوالی‌اش در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تکلیف خودش را هر چه زودتر در بازی های داخلی مشخص کند. به هر حال نباید فراموش کنیم پرسپولیس نمی تواند در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی سال آینده شرکت کند و باید با همین بازیکنان به خواسته هایش برسد. پس بهتر است پرسپولیس با قهرمانی زودهنگام در  ایران خودش را بای رقابت های آسیایی آماده کند و بازیکنانش دچار خستگی نشوند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است