مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دیدار و رایزنی رئیس سرویس اطلاعاتی روسیه با همتایان آمریکایی خود


مدیر سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه برای رایزنی و مشاوره با همتایان آمریکایی خود به آمریکا سفر کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/11 - 22 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «آناتولی آنتونوف» سفیر روسیه در واشنگتن روز سه شنبه در یک برنامه تلویزیونی در شبکه «روسیا- وان» اعلام کرد که «سرگئی ناریشکین» مدیر سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه برای مشاوره و رایزنی با همتایان آمریکایی خود در حوزه نبرد با تروریسم، به آمریکا سفر کرده است.
آنتونوف در این برنامه اظهار داشت: «سرگئی ناریشکین در اینجا [آمریکا] حضور دارد. وی با همتایان خود جلسات مشاوره برگزار کرد. نبرد مشترک علیه تروریسم مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. ما در سال ۲۰۱۴ و طی بازیهای المپیک سوچی ارتباط [اطلاعاتی] خود را حفظ کردیم. البته امسال نیز طی بازیهای فینال جام جهانی فیفا همکاری مشترک را مدنظر داریم».
سفیر روسیه در واشنگتن همچنین به فعالیت مشترک سرویسهای ویژه [اطلاعاتی] روسیه و آمریکا اشاره کرد که «برای خوانندگان و ناظران قابل رؤیت نیست»، اما به روند پیشرفت خود ادامه خواهد داد.
آنتونوف در ادامه افزود: «ارتباطات [اطلاعاتی] میان سرویسهای ویژه [دو کشور] حتی در دشوارترین ایام ادامه یافت. امور سیاسی، امور سیاسی خواهند بود، اما امور روزانه نیز در حیطه امور روزانه قرار خواهند داشت. شعارهای سیاسی سر داده می شوند اما فعالیتهایی واقعی نیز برای انجام دادن وجود دارند».
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است