مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

طرح چندرسانه ای در ۸۰ دبیرستان سطح شهر یزد اجرا می شود


یزدـ مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد از اجرای طرح چند رسانه ای در ۸۰ دبیرستان سطح شهر یزد خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/11 - 19 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، عباس ملازینلی امروز در جلسه روسای کمیته های سی‌گانه دهه فجر استان با امام جمعه یزد با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد، ۱۱۰ برنامه در ایام دهه فجر طرح ریزی کرده است، اظهار داشت: این برنامه ها تمام حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یزد را پوشش می دهد.
وی با اشاره به اهمیت نقش نسل جوان به ویژه کودکان و نوجوانان، بیان کرد: تلاش شده این قشر مخاطبان اصلی برنامه های دهه فجر امسال باشند.
ملازینلی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه فضای مجازی در دنیای امروز بسیار مورد استفاده و بسیار پرمخاطب است، تلاش عمده سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد بر این بخش معطوف شده است.
وی عنوان کرد: در همین راستا طرح های چندرسانه ای برنامه ریزی و تدوین شده که این طرح در ایام دهه فجر در ۸۰ دبیرستان برگزار خواهد شد.
‌مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد همچنین اجرای مسابقه کتابخوانی در فضای مجازی را از دیگر برنامه های تدوین شده در ایام دهه فجر اعلام کرد و افزود: مسابقات کتابخوانی با محوریت و موضوع انقلاب طراحی شده است.
وی همچنین با اشاره به همزمانی ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) با ایام الله دهه فجر خاطرنشان کرد: تلاش شده در اجرای برنامه ها، حرمت و اهمیت این ایام لحاظ شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است