مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برگزاری راهپیمایی در ۸۰ نقطه یزد/نهاوندیان مهمان مراسم جشن ۲۲بهمن


یزد ـ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۸۰ نقطه از استان خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/11 - 21 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد فخرالدینی امروز در جلسه روسای کمیته های سی‌گانه ستاد دهه فجر استان یزد با امام جمعه استان اظهار داشت: مردم یزد همواره حضوری مستمر و اثرگذار در برنامه های دهه فجر به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته اند.
وی با اشاره به حضور پرشور و هر ساله مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: امسال مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۸۰ نقطه از استان برگزار می شود.
فخرالدینی به تشریح بخشی از خاطرات انقلاب و برنامه های استان یزد در دهه فجر امسال پرداخت و عنوان کرد: برای برنامه های امسال پیش بینی حضور یکی از معاونان رئیس جمهور در برنامه جشن ۲۲ بهمن شده است.
وی اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های صورت گرفته، امسال محمد نهاوندیان، معاون رئیس جمهور در امور اقتصادی مهمان جشن ۲۲ بهمن امسال یزد خواهد بود.
به گزارش مهر، در این نشست روسای هر یک از کمیته های سی گانه ستاد دهه فجر استان یزد به بیان برنامه های شاخص خود در ایام دهه فجر پرداختند که از جمله آنها می توان به غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری یادواره ۲۲ شهید انقلاب اسلامی، افتتاح طرح های عمرانی در حوزه های مختلف و ... اشاره کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است