مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ادعای «زیباکلام»مبنی بر لغو سخنرانی‌اش توسط شورای تأمین صحت ندارد


خرم‌آباد- معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: ادعای «صادق زیباکلام» مبنی بر لغو سخنرانی وی توسط شورای تأمین لرستان صحت ندارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/10 - 18 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب‌الله خجسته پور در سخنانی ادعای «صادق زیباکلام» مبنی بر لغو سخنرانی وی توسط شورای تأمین لرستان را رد کرد و اظهار داشت: چند روز پیش نماینده‌ انجمن اسلامی معلمان به فرمانداری خرم‌آباد مراجعه و درخواست مجوز برای برگزاری همایشی تحت عنوان «گفتمان انقلاب اسلامی و حقوق شهروندی» با سخنرانی دکتر زیباکلام را برای عصر روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه ارائه می‌دهند که بلافاصله ضمن موافقت، مجوز صادر می‌شود.
وی ادامه داد: صبح روز سه‌شنبه انجمن اسلامی معلمان طی یک اطلاعیه از لغو مراسم یادشده خبر می‌دهند و این در حالی است که با مکاتبات صورت گرفته از طرف فرمانداری خرم‌آباد با فرماندهی نیروی انتظامی همه‌ مقدمات کار جهت برگزاری همایش تدارک دیده‌شده بود و هیچ منع قانونی برای سخنرانی دکتر زیباکلام وجود نداشت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان تصریح کرد: حال مشاهده شد که آقای صادق زیباکلام که طی سالیان اخیر بارها و بارها بدون هیچ مزاحمتی در دیار لرستان سخنرانی کرده است در مطلبی اذعان داشته‌اند که سخنرانی‌اش پس از تشکیل شورای تأمین استان و بر اساس درخواست این شورا لغو شده است که بیان این کلام نه‌تنها زیبا نبوده بلکه از صداقت هم برخوردار نیست.
خجسته پور افزود: ای‌کاش صادق زیباکلام به صداقت و زیبایی کلامش توجه بیشتری داشته و از منابع معتبری کسب خبر می‌کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است