مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

زنگ انقلاب ۱۴ بهمن در مدارس کردستان نواخته می شود


سنندج- مدیر کل آموزش و پرورش کردستان گفت : همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در تمامی مدارس استان نواخته خواهد شد .

منتشر شده در تاریخ 1396/11/09 - 24 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان، رشید قربانی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت : زنگ انقلاب روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۶ در تمام مدارس استان طنین انداز خواهد شد.
وی با بیان اینکه در سال ۹۶ دهه مبارک فجر از روز پنج شنبه ۱۲ بهمن آغاز می شود و در این روز مدارس تعطیل است،  گفت : همزمان با سراسر کشور و به مناسبت بزرگداشت سالروز بازگشت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهمن اسلامی در سال ۵۷، زنگ انقلاب روز شنبه ۱۴ بهمن در تمام مدارس استان نواخته می شود.
قربانی از اجرای ویژه برنامه زنگ نقلاب و مراسم نمادین این روز به یادماندنی در سطح شهرستان ها و مناطق با حضور مسئولین استانی و محلی خبر داد و بیان کرد: آیین نمادین زنگ انقلاب در سنندج با حضور مسئولین استان، دانش آموزان و فرهنگیان برگزار خواهد شد.
مسئول کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر هم چنین از پیش بینی ویژه برنامه هایی در قالب فعالیت کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر برای اجرا در سطح واحد های آموزشی و اداری استان خبر داد واظهارداشت: در همین راستا بیش از ۳۰ برنامه پیش بینی و با عنوان دستورالعمل اجرایی برنامه ها و فعالیت های دهه مبارک فجر به شهرستانها و مناطق ابلاغ شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است