مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

چندین المان مناسبتی در میادین اصلی سنندج نصب می‌شود


سنندج- رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری سنندج گفت: به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر این سازمان نسبت به آذین‌بندی، نورپردازی معابر اصلی و نصب هفت المان مناسبتی در سطح شهر اقدام می کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/09 - 23 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، هه تاو فریدونی گفت: این سازمان با توجه به رسالت کاری خود در خصوص فضاسازی محیطی سطح شهر در مناسبت‌های ملی و مذهبی تمهیدات لازم را صورت داده است.
وی بیان کرد: با توجه به فرارسیدن دهه مبارک فجر عملیات آذین‌بندی و نورپردازی خیابان‌ها و معابر اصلی سطح شهر توسط  شهرداری مناطق سه‌گانه آغازشده است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری سنندج افزود:  باهدف تداعی کردن یاد و خاطرات ایام پیروزی انقلاب اسلامی  این سازمان اقدام لازم در خصوص ساخت المان مناسبتی را انجام داده است.
وی از نصب  هفت  المان به مناسبت ایام دهه مبارک فجر خبر داد و گفت : این المان‌ها شامل المان ۲۲ بهمن، گل لاله، جعبه‌های حاوی شعار و موتورسوار است.
فریدونی بیان کرد : در حال حاضر عملیات رنگ‌آمیزی و آماده‌سازی این المان‌ها در کارگاه این سازمان در حال آماده شدن است و تا اواخر هفته جاری این المان‌ها در میادین اصلی سطح شهر نصب خواهد شد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری سنندج اظهار داشت: با نصب المان‌های مناسبتی، آذین‌بندی و نورپردازی زیبای  میدان‌ها و معابر اصلی بتوانیم فضای سطح شهر را  متناسب باایام دهه مبارک فجر آماده کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است