مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

عدم برنامه ریزی مشکل بخش اشتغال در کشور است


مشهد- امام جمعه مشهد گفت: مشکل کشور در ایجاد اشتغال عدم وجود برنامه بوده و دولت با مدیریت وضع موجود می تواند تعداد بالایی شغل ایجاد کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/09 - 20 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد علم الهدی صبح دوشنبه در دیدار با مدیرکل جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اظهارکرد: جمهوری اسلامی ایران نظامی مردم سالار بوده و دلیلش برگزاری انتخابات های مکرر است.
وی افزود: مشهد شرایطش با گذشته از همه جهات تفاوت کرده است و آنچه در حوزه اداره کار مهم است مسئله مهم و اساسی کار و اشتغال است.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: جوانان بیکار هستند و خانواده هایی که جوان بیکار دارند نگران آینده فرزندان خود هستند و باید برای این مهم چاره ای اندیشیده شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشهد مسائل و مشکلات بسیاری دارد که مهمترین آنها بحث بیکاری جوانان است. مشکل ما در اشتغال عدم وجود برنامه است و دولت با مدیریت وضع موجود می تواند تعداد بالایی شغل ایجاد کند.
علم الهدی گفت: ایجاد شغل، بحث کار در ادارات نیست و مردم باید خودشان به دنبال تولید شغل باشند  و به هرشکل ممکن برای اشتغال تلاش کنند و دنبال حقوق ثابت سرماه نباشند.
وی تاکید کرد: باید با بررسی مشاغل موجود کمبودها شناسایی شود، مسئله اشتغال موضوع غیرقابل حلی  نیست.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است