مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اطلاعیه آزمون قضاوت ویژه شورا‌های حل اختلاف سال ۱۳۹۶


مجله اینترنتی راه ما: معاونت نیروی انسانی قوه قضاییه درباره تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون قضاوت ویژه شورا‌های حل اختلاف سال ۱۳۹۶ اطلاعیه‌ای اعلام شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
معاونت نیروی انسانی قوه قضاییه درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون قضاوت Judgment ویژه شوراهای حل اختلاف سال 1396 اطلاعیه صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
بدینوسیله به اطلاع تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف در سال 1396 می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ 96/4/30 در 22 شهرستان به شرح جدول شماره 1 برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا تمام داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 96/4/27 بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و غیره) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند در روزهای چهارشنبه مورخ 96/4/28 و پنج شنبه مورخ 96/4/29 صبح از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه تصویر شخصاً به نماینده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (جدول شماره 2) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است