مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پیکر مطهر شهید «محمدصادقی» پس از ۳۳ سال به رفسنجان بازمی‌گردد


رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: پیکر مطهر شهید محمدعلی محمدصادقی پس از ۳۳ سال فراق به زادگاهش رفسنجان بازمی‌گردد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، حمید ملانوری عصر دوشنبه در جلسه هماهنگی تشییع شهید محمدصادقی با اشاره به مقام والای شهداء نزد خداوند، اظهار داشت: شهیدان با خون خود انقلاب و اسلام را بیمه کردند و مجاهدت های آنان در هشت سال دفاع مقدس نظام و انقلاب را بیمه کرد، لذا باید تکلیف خود را در برابر شهدا به خوبی انجام دهیم.
وی افزود: هر از گاهی عطر و بوی شهدا در جامعه پراکنده می شود که این موجب می شود معنویات بیشتر شود.
فرماندار رفسنجان اظهار کرد: شهید محمدصادقی سه شنبه شب وارد فرودگاه سیرجان می شود و صبح چهارشنبه ساعت ۹ در شهر سرچشمه مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
ملانوری ادامه داد: پیکر مطهر شهید ظهر چهارشنبه در شهر رفسنجان مهمان خواهد بود که برنامه حضور در نماز وحدت ادارات و در یادواره شهدای جعفرآباد حضور پربرکت شهید را خواهیم داشت.
وی بیان کرد: ساعت شش بعدازظهر روز چهارشنبه مراسمی در منزل شهید در هرمزآباد برنامه ریزی شده و شب نیز این شهید بزرگوار در مراسم شهدای عیش آباد و شهدای روحانی کشکوییه حضور خواهد داشت.
فرماندار رفسنجان با اشاره به مراسم تشییع شهید در سالروز شهادت امام صادق (ع) در رفسنجان، اظهار داشت: مراسم تشییع ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح پنج شنبه در حسینیه ثارالله رفسنجان همراه با قرائت زیارت عاشورا آغاز شده و ساعت هشت صبح تشییع از حسینیه ثارالله رفسنجان تا میدان ابراهیم (ع) انجام می شود و پس از اقامه نماز شهید تشییع به سمت هرمزدآباد زادگاهش انجام و خاکسپاری می شود.
به گفته ملانوری تبلیغات و امنیت این مراسم توسط شهرداری و نیروی انتظامی و بسیج به خوبی انجام گیرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است