مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نظارت بر سرویس‌های مدارس فردیس ضروری است


فردیس - سرپرست فرمانداری فردیس نظارت بر سرویس‌های مدارس فردیس را امری دانست و گفت: حقوق شهروندان و دانش آموزان باید موردتوجه باشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، حمید احدی عصر دوشنبه در نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان فردیس، با اشاره به تراکم و رشد روزافزون جمعیت فردیس، اظهار کرد: مشکل تراکم جمعیت فردیس آن‌قدر سخت و پیچیده شده است که نمی‌توان انتظار داشت که بدون تخصیص اعتبار به آموزش‌وپرورش، معضل کمبود امکانات آموزشی فردیس به نتیجه مطلوب برسد.
سرپرست فرمانداری فردیس با اشاره به عدم نظارت بر سرویس‌های مدارس، اظهار کرد: این امر موجب نارضایتی والدین و اجحاف در حق آن‌ها بوده است.
وی در ادامه بابیان اینکه کمیسیون نظارت بر سرویس مدارس (ماده ۱۸) در قالب کارگروهی در فرمانداری موردبررسی قرارگرفته است، عنوان کرد: سرویس‌های مدارس طبق نظارت و قوانین اتحادیه اتومبیل کرایه در سطح شهرستان فردیس فعالیت خواهند داشت.
سرپرست فرمانداری فردیس با اشاره به وجود سرویس‌های مدارس غیرقانونی در سال‌های گذشته، اضافه کرد: حقوق شهروندان و دانش آموزان باید موردتوجه باشد و این موضوع نشان‌دهنده عدم نظارت مسئولان است.
به گفته احدی ساماندهی روپوش مدارس باید موردتوجه ویژه اتحادیه خیاطان قرارگیرد تا این پوشاک باقیمت مناسب عرضه شود.
وی با تأکید بر اینکه دوخت و عرضه روپوش مدارس درصورتی‌که تحت نظارت اتحادیه خیاطان باشد، موجب رضایت شهروندان می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به مکاتبات انجام‌شده، در حال حاضر دوخت روپوش‌های مدارس با نظارت مستقیم رئیس اتحادیه خیاطان در حال انجام است.
سرپرست فرمانداری فردیس بابیان اینکه هزینه روپوش مدارس در فردیس از هزینه روپوش مدارس کرج ۱۳ هزار تومان ارزان‌تر است، گفت: با توجه به اینکه برخی از مناطق فردیس را قشر ضعیف جامعه تشکیل می‌دهند، مکاتباتی مبنی بر تهیه باکیفیت و ارزان‌تر روپوش‌های مدارس با اتحادیه خیاطان شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است