مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فاطمه راکعی: همه باید فکر زلزله زده ها باشیم


عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، با بیان ضرورت انسجام و همدلی در یاری رسانی به زلزله زدگان گفت: همه باید منجسم و یکپارچه به فکر زلزله زدگان باشیم که نیازمند کمک و دلداری مردم هستند.

منتشر شده در تاریخ 1396/08/27 - 3 ماه پیش
خبرگزاری ایرنا: عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، با بیان ضرورت انسجام و همدلی در یاری رسانی به زلزله زدگان گفت: همه باید منجسم و یکپارچه به فکر زلزله زدگان باشیم که نیازمند کمک و دلداری مردم هستند.
فاطمه راکعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: هر چیزی وقت و راه و روش خودش را دارد؛ اکنون به جای طرح برخی مسائل، همه باید منسجم و یکپارچه به فکر کسانی باشیم که از زیر آوارها در این سرما درآمده اند و همه جور نیاز به کمک، دلداری و تسکین معنوی و مادی دارند؛ به جای هر کاری، ملت انتظار دارند از دلسوزی ها و یاری رسانی ها به نحو احسن حفظ و نگهداری و مدیریت بحران صحیح اعمال شود.
نماینده مردم تهران در مجلس ششم ادامه داد: مردم واقعا بسیار عالی پا پیش گذاشته اند و در محله ها و کوچه های مختلف تهران شاهد این هستیم که شب ها و روزهای متوالی مردم با جان و دل کمک می کنند و حرکت برخی از شخصیت هایی هم که پا پیش گذاشته اند موفقیت آمیز بوده و کمک های خوبی جذب و به سوی مناطق زلزله زده روان شده است.
راکعی تصریح کرد: کمک های دولت هم که جای خودش را دارد و وظیفه نهادهای متولی حوادث غیر مترقبه است که به وظایف خود عمل می کنند و مردم سعی می کنند این محموله ها را که به شهرهای مختلف اعم از کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصر و شیرین و ... اعزم می شود تفکیک کنند، عده زیادی هستند که در محله ها با کمک هم ، این کمک ها را بسته بندی می کنند و در بسته های مجزا قرار می دهند که مشکلی در این زمینه نباشد.
وی افزود: انتظار مردم این است که این کمک ها در اسرع وقت و با سرعت لازم به دست کسانی که نیاز واقعی دارند برسد و فقط نگران این هستند که خدای ناکرده در منطقه به علت عمق فاجعه، مدیریت بحران قوی نباشد و این محموله هایی که ارسال می شود بموقع به دست نیازمندان نرسد.
راکعی ادامه داد: شایعاتی هم هست مبنی بر این که افرادی به منازل مردم در مناطق زلزله زده دستبرد می زنند و باید مراقب باشند و مدیریت بحران همه جوانب را در نظر بگیرد و از کمک مردمی که داوطلبانه از وقت و زندگی خود گذشته و به این مناطق رفته اند استفاده کنند که چنین مسائلی کمتر شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است