مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کیس ایرپاد یک پایه برای نگه‌داری آیفون X است


تصور کنید در پایان یک روز کاری سنگین و خسته‌کننده؛ می‌خواهید چند دقیقه‌ای دراز بکشید و دست و پاهای خود را رها کنید. بهترین فرصت است که روی گوشی همراه‌تان فیلم تماشا کنید یا به مطالعه چیزی بپردازید. اما دست‌ها خسته‌تر از آنی هستند که بتوانند آیفون X را برای شما نگه دارند...

منتشر شده در تاریخ 1396/08/27 - 3 ماه پیش
وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی‌زاده: تصور کنید در پایان یک روز کاری سنگین و خسته‌کننده؛ می‌خواهید چند دقیقه‌ای دراز بکشید و دست و پاهای خود را رها کنید. بهترین فرصت است که روی گوشی همراه‌تان فیلم تماشا کنید یا به مطالعه چیزی
بپردازید. اما دست‌ها خسته‌تر از آنی هستند که بتوانند آیفون X را برای شما
نگه دارند.
پیش از اینکه ناامیدانه؛ آیفون هزار دلاری را به گوشه‌ای بیندازید و چشمان خود را ببندید؛ اگر یک ایرپاد دارید می‌توانید شانس خودتان را امتحان کنید.
فراتر از کیس‌ ایرپاد
جالب است که بدانید کیس محافظ ایرپادهای اپل که سال گذشته و همراه با آیفون‌های ۷ معرفی شده است؛ می‌توانند آیفون X را به حالت ایستاده نگه دارند و به عنوان پایه استفاده شوند.
این‌طوری می‌توانید بدون اینکه نیازی به استفاده از دست‌های خود داشته باشید؛ آیفون X را روی پایه ایرپاد گذاشته و ویدیوهای طولانی خود را تماشا کنید یا به طور زنده از سرویس‌های پخش و استریم فیلم لذت ببرید!
برخی از کاربران با انتشار تصاویری از این ترفند ساده ولی جالب در شبکه‌های اجتماعی؛ هم به کاربران دیگر آیفون X گوش‌زد می‌کنند که «کیس ایرپاد» می‌تواند یک «پایه آیفون X» باشد و هم توجه بالای شرکت اپل به جزییات و طراحی سازگار با یکدیگر را یادآوری می‌کنند.
اولین بار این ترفند یا هک آیفون X در سایت رددیت گزار شد و سریعا سایت‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی مملو از عکس‌هایی شد که نشان می‌دادند آیفون X روی کیس ایرپادها قرار گرفته است.
برخی از کاربران به شوخی یا طعنه می‌گویند این بار روح استیو جابز از این طراحی اپل خوشحال و خندان شده است!
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است