مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برق تمام مناطق زلزله زده وصل شد


مهر به نقل از مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر نوشت: برق رسانی به مناطق زلزله‌زده کامل شده و از روز گذشته بهسازی شبکه آغاز شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/08/27 - 3 ماه پیش
خبرآنلاین: مهر به نقل از مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر نوشت: برق رسانی به مناطق زلزله‌زده کامل شده و از روز گذشته بهسازی شبکه آغاز شده است.
مسعود صادقی با تاکید بر اینکه بیش از ۵۰۰ نیرو در عملیات برق رسانی به مناطق زلزله حضور دارند، عنوان کرد: تمام خاموشی‌های مربوط به نقاط مختلف برطرف شده و در حال رفع آسیب‌های وارده به شبکه هستیم.
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر با اشاره به اینکه تاکنون به چهار هزار چادر برق رسانی صورت گرفته است، ادامه داد: برنامه تعمیرات اضطراری نیز در دست اقدام است. وضعیت شبکه به مرور پایدارتر می‌شود و مشکلات اساسی برق منطقه رفع شده است.
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر خاطرنشان کرد: هم اکنون رسیدگی به تک خاموشی‌ها در دستور کار قرار گرفته و تیم‌های ویژه‌ای برای رفع مشکلات مربوط به این بخش در نظر گرفته شده است.
صادقی تاکید کرد: به هیج عنوان در حوزه برق، توزیع، شبکه‌های فوق توزیع و انتقال مشکلی وجود ندارد. برق رسانی به مناطق زلزله‌زده کامل شده و از روز گذشته بهسازی شبکه آغاز شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است