مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سونی، گوشی با دوربین دوتایی معرفی خواهد کرد


در شرایطی که تولید گوشی‌های هوشمند که از دوربین دوتایی استفاده می‌کنند به یکی از ترندهای روز بازار تبدیل شده است شرکت سونی تا به حال از این ترند پیروی نکرده. حال اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا سونی هم یک گوشی با دوربین دوتایی تولید خواهد کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/08/27 - 3 ماه پیش
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: در شرایطی که تولید گوشی‌های هوشمند که از دوربین دوتایی استفاده می‌کنند به یکی از ترندهای روز بازار تبدیل شده است شرکت سونی تا به حال از این ترند پیروی نکرده. حال اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا سونی هم یک گوشی با دوربین دوتایی تولید خواهد کرد. این گوشی که در حال حاضر با نام Xperia H3213 Avenger شناخته می‌شود احتمالا اولین گوشی سونی خواهد بود که مجهز به دوربین دوتایی است.
اما نکته جالب درباره این گوشی محل قرارگرفتن دوربین دوتایی آن است. برخلاف اغلب گوشی‌ها که دوربین دوتایی آن‌ها در بخش پشتی گوشی قرار دارد دوربین دوتایی گوشی جدید سونی در جلوی آن است. این اطلاعات از طریق وارد شدن گوشی به فهرست گوشی‌هایی که در بنچمارک GFXBench حضور یافته‌اند به دست آمده است. از همین طریق متوجه شده‌ایم که گوشی جدید سونی یک دوربین پشتی ۲۱ مگاپیکسلی دارد.
دوربین دوتایی بخش جلویی گوشی هم از یک دوربین ۱۶ و یک دوربین ۸ مگاپیکسلی تشکیل شده که می‌توانند با کیفیت ۴K ویدیو ضبط کنند. نکته دیگر اینکه گوشی مورد بحث در میان پرچم‌داران سونی قرار ندارد چون در آن از تراشه اسنپ‌دراگون ۶۳۰، رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی استفاده شده است.
این گوشی که هنوز معرفی نشده یک صفحه‌نمایش ۶ اینچی FHD دارد و به سیستم عامل اندروید ۸٫۰ مجهز شده است. احتمالا به‌زودی اطلاعات بیشتری درباره این گوشی هوشمند و سایر تولیدات جدید سونی در اختیارمان قرار خواهند گرفت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است