مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

احتمال حضور تام کروز در فیلم جدید تارانتینو


اینطور که پیداست، تام کروز (Tom Cruise) جدیدترین بازیگر بزرگی است که از سوی کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) جهت حضور در جدیدترین فیلم این کارگردان خلاق در نظر گرفته شده است. داستان جدیدترین پروژه تارانتینو در دهه ۱۹۶۰ میلادی جریان دارد و به شدت تحت تاثیر جنایات قاتل سریالی مشهور، چارلز منسن (Charles Manson) قرار دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/08/27 - 3 ماه پیش
سینما گیمفا: اینطور که پیداست، تام کروز (Tom Cruise) جدیدترین بازیگر بزرگی است که از سوی کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) جهت حضور در جدیدترین فیلم این کارگردان خلاق در نظر گرفته شده است. داستان جدیدترین پروژه تارانتینو در دهه ۱۹۶۰ میلادی جریان دارد و به شدت تحت تاثیر جنایات قاتل سریالی مشهور، چارلز منسن (Charles Manson) قرار دارد.
پیش از این قرار بود که شرکت «واینستین» تهیه و تولید نهمین فیلم تارانتینو را بر عهده داشته باشد، اما به واسطه رسوایی جنسی مدیر این شرکت، استودیویی دیگر این فیلم را مقابل دوربین خواهد برد. تام کروز، جدیدترین بازیگری است که جهت حضور در این پروژه از آن یاد می‌شود و پیش از این نیز از چهره‌های مشهوری نظیر مارگو رابی (Margot Robbie) و جنیفر لاورنس (Jennifer Lawrence) برای هنرنمایی در این پروژه یاد می‌شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با سینما گیمفا همراه باشید.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است