مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

محجوب: سینما هر روز بدتر از دیروز می‌شود


بازیگر فیلم سینمایی "ملک سلیمان" گفت: آثار سینمایی و مخصوصاً فیلمنامه‌ها از درجه کیفی بسیار نازلی برخوردار هستند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/30 - 4 ماه پیش
خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم سینمایی "ملک سلیمان" گفت: آثار سینمایی و مخصوصاً فیلمنامه‌ها از درجه کیفی بسیار نازلی برخوردار هستند. آثار به لحاظ موضوعی هر روز در حال سقوط هستند و مضامین بسیار بی ارزشی در فیلم‌ها مورد نظر گرفته می‌شود.
حسین محجوب بازیگر عرصه تلویزیون و سینما در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: بعد از بازی در سریال "سرزمین مادری" کار خاصی را پیش رو ندارم و تنها در یک قسمت از "سریال محکومین" به ایفای نقش خواهم پرداخت.
وی درباره کم‌کار شدن خود در عرصه سینما تصریح کرد: پیشنهادات بسیار زیادی طی این ماه‌ها به من شده است اما هیچکدام از آنها مطلوب و مطبوع من نیستند. حاضر نیستم به هر قیمتی در آثار بازی کنم و هر چیزی را به خورد مخاطب بدهم.
بازیگر فیلم سینمایی "ملک سلیمان" در همین راستا ادامه داد: آثار سینمایی و مخصوصاً فیلمنامه‌ها از درجه کیفی بسیار نازلی برخوردار هستند. آثار به لحاظ موضوعی هر روز در حال سقوط هستند و مضامین بسیار بی ارزشی در فیلم‌ها مورد نظر گرفته می‌شود.
وی با اشاره مشکلات ناگوار در سینمای ایران تاکید کرد: سوال بزرگ این است که آیا در حال حاضر سینما می‌خواهیم یا نه. این چه سینمایی است که سالها درگیر مشکلات عمده شده اما هر روز بدتر از دیروز می‌شود.
محبوب خاطرنشان کرد: با این وضع ترجیح می‌دهم هر کاری را نپذیرم. به خودم می‌گویم اگر امروز قرار است به هر چیزی تن بدهم چرا طی این سالها مقاومت کرده‌ام. جان کلام اینکه من نسبت به مردم مسئول هستم و باید در قبال کاری که می‌کنم پاسخگو باشم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است