مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سیمئونه: واضح است که مسی بهترین است


دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که لیونل مسی با هت تریک مقابل اکوادور و رساندن آرژانتین به جام جهانی، ثابت کرد که بهترین بازیکن دنیاست.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/22 - 4 ماه پیش
ورزش سه: دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که لیونل مسی با هت تریک مقابل اکوادور و رساندن آرژانتین به جام جهانی، ثابت کرد که بهترین بازیکن دنیاست.
آرژانتینی ها که در رقابت های مقدماتی جام جهانی نتایج ناامیدکننده ای گرفته بودند، در آخرین دیدارشان در مرحله گروهی به لطف سه گل مسی موفق شدند 3-1 اکوادور را شکست بدهند و به طور مستقیم به جام جهانی صعود کنند.
مسی فردا با بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید قرار خواهد گرفت و سیمئونه معتقد است که چنین نمایش هایی از کاپیتان آرژانتین است که او را از بازیکنانی مانند کریس رونالدو و نیمار متمایز می کند.
او به خبرنگاران گفت:" البته که بازی آرژانتین را تماشا کردم. من واقعا استرس نداشتم زیرا می دانستم که بازی به سود ما رقم می خورد؛ حتی با اینکه شروع فوق العاده ای نداشتند.
آنها اصلا تمرکزشان را از دست ندادند و مسی کاری را انجام داد که هر آرژانتینی ای از او می خواست. او به آنهایی که باور ندارند نشان داد که بهترین بازیکن دنیاست. این واضح است."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است