Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

جانشین رحمتی در نقطه آرامش


استقلال بعد از ۶۳ روز موفق شد در یک بازی گلی نخورد. این اولین موفقیت فردی این فصل جانشین این فصل رحمتی بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/21 - 2 ماه پیش
وبسایت نود: استقلال بعد از ۶۳ روز موفق شد در یک بازی گلی نخورد. این اولین موفقیت فردی این فصل جانشین این فصل رحمتی بود.
اولین کلین‌شیت این فصل جانشین رحمتی در بازی مقابل فولاد رقم خورد. حسین حسینی که سه بازی تا قبل از دیدار امشب برگزار کرده بود، در هر سه مسابقه دروازه‌اش باز شده بود. حسینی ابتدا در بازی مقابل پارس‌جنوبی‌جم با وجود مهار چند توپ خوب، دو گل خورد. سپس نوبت به ذوب‌آهن رسید که دروازه حسینی را باز کنند و منصوریان را از نیمکت استقلال کنار بگذارند. در دیدار با سپیدرود هم با وجود برد استقلال، تیم میزبان در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد و به گل رسید. اما در چهارمین مسابقه حسینی در این فصل، استقلال برای اولین بار با او گلی نخورد و سومین کلین‌شیت فصل‌اش را رقم زد. دو کلین شیت قبلی استقلال با مهدی رحمتی رقم خورده بود.
در این فصل رحمتی در پنج دیدار لیگ و یک مسابقه جام حذفی درون دروازه استقلال قرار گرفت. در این مدت چهار گل در لیگ دریافت کرد و یک بار هم در حذفی دروازه رحمتی باز شد. هیچ تیمی جز پدیده در این فصل نتوانسته در جریان بازی به رحمتی گل بزند. مهدی رحمتی سه گل از پنج گلی که خورد از روی ضربات پنالتی بود. البته دو تا از پنالتی‌ها را هم خودش به حریف تقدیم کرده بود.
مقایسه مهدی رحمتی و حسین حسینی
تعداد بازی
رحمتی ۵ بار در لیگ درون دروازه استقلال قرار گرفت و یک مسابقه هم در جام حذفی.
حسینی در ۴ مسابقه لیگ دروازه‌بان استقلال بود.
گل
رحمتی ۴ گل در لیگ برتر دریافت کرد و یک گل در جام حذفی.
حسینی ۴ بار در لیگ برتر دروازه‌اش باز شد.
کلین شیت
رحمتی در هفته دوم و سوم گلی نخورد. دیدار هفته دوم مقابل استقلال‌خوزستان بود که نتیجه بازی بدون گل به پایان رسید. در هفته سوم هم برد یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی رقم خورد.
حسینی فقط در دیدار هفته نهم مقابل فولاد کلین‌شیت کرد.
نجات دروازه
رحمتی در مجموع شش مسابقه، هفت مهار فوق‌العاده داشت. دو سیو مقابل سایپا، دو تا در بازی با پدیده و دو مهار هم مقابل نفت آبادان. همچنین در بازی با تراکتورسازی هم یک بار دروازه تیم‌اش را از گل حتمی حریف نجات داد.
حسینی در دو دیدار ابتدایی که به میدان رفت ۹ مهار فوق‌العاده داشت. در بازی مقابل پارس‌جم ۴ بار دروازه استقلال را از باز شدن نجات داده بود. پنج مرتبه هم جلوی ذوب‌آهن جلوی گل زدن مهاجمان حریف را گرفت اما در دو دیدار اخیر هیچ سیوی نداشت. در بازی مقابل سپیدرود که تنها موقعیت جدی حریف از روی ضربه پنالتی بود. در بازی مقابل فولاد هم تیم اهوازی نه گل زد و نه موقعیتی جدی روی دروازه استقلال داشت.
اشتباه
رحمتی فقط روی گل هفته اول از نفت آبادان مقصر نبود. در هفته چهارم، یک پنالتی تقدیم عباس‌زاده کرد. در دیدار جام حذفی موفق به مهار شوت بازیکن گل گهر نشد و روی توپ برگشتی یک پنالتی هم به گل گهر داد. در بازی با پدیده هم روی گل اول پدیده که شوت از راه دور محمد قاضی بود مقصر اول گل حریف لقب گرفت. روی گل دوم پدیده هم رحمتی اشتباه کرد و راحت دروازه‌اش باز شد.
حسینی را فقط می‌شود روی گل دوم پارس‌جنوبی که خودش پنالتی داده بود مقصر دانست.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است