مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

استراتژی بارسلونا برای نقل و انتقالات زمستانی


نشریه اسپانیا مارکا ادعا کرد که باشگاه بارسلونا قصد دارد در پنجره زمستانی هم چند خرید بزرگ انجام بدهد و فیلیپ کوتینیو، ستاره لیورپول، در صدر فهرست خریدهای آنها جا دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/21 - 3 ماه پیش
ورزش سه: نشریه اسپانیا مارکا ادعا کرد که باشگاه بارسلونا قصد دارد در پنجره زمستانی هم چند خرید بزرگ انجام بدهد و فیلیپ کوتینیو، ستاره لیورپول، در صدر فهرست خریدهای آنها جا دارد.
بارسلونا در تابستان گذشته نیمار را با انتقالی 222 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن واگذار کرد و مدیران این باشگاه همچنان به دنبال تقویت تیم شان هستند. هرچند آنها عثمان دمبله را از دورتموند خریدند اما این ستاره فرانسوی خیلی زود مصدوم شد تا شرایط برای ارنستو والورده کمی دشوار شود.
آنها در تابستان به دنبال خرید کوتینیو هم بودند اما علی رغم اصرار این باشگاه، لیورپول حاضر به فروش این ستاره برزیلی نشد. اما باشگاه کاتالانی قصد دارد در همین زمستان کار را تمام کند و با ارائه یک پیشنهاد قابل توجه، کوتینیو را به نوکمپ ببرند.
البته آنها پیش از این نیاز دارند تا چند بازیکن شان را بفروشند که در صدر این فهرست، آردا توران و توماس فرمالن قرار دارند. آردا از چند باشگاه مختلف از جمله گاتالاسرای قرارداد داشت اما حاضر به پایان دادن به قراردادش با بارسا نشد زیرا باشگاه ترکیه ای قادر به پرداخت مبلغ مورد نظر آبی و اناری ها برای فروش این بازیکن نیست. فرمالن هم علی رغم پیشنهادی که از کریستال پالاس داشت، ترجیح داد در نوکمپ بماند و شانس اش را زیر نظر سرمربی جدید بارسا امتحان کند.
در صورت فراهم شدن بودجه لازم، بازیکنان دیگری مانند ژان میشل سری، یری مینا و لئون گروتسکا هم ممکن است راهی نوکمپ شوند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است