Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

جمهوری اسلامی ایران ارتباط حسنه خود با کشورهای اسلامی را حفظ کند


قم - یکی از مراجع تقلید بر ارتباط حسنه جمهوری اسلامی با کشورهای اسلامی و حفظ این ارتباط تأکید کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 2 ماه پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله العظمی جعفر سبحانی عصر پنج‌شنبه در دیدار حجت الاسلام قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، با بیان این که تلاش‌های مسئولان حج نتیجه داد و حج برگزار شده، گفت: متأسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند و اگر این اتفاق می‌افتاد، دیگر شاهد برگزاری حج نبودیم و یا با سختی بیشتر روبرو می‌شد.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی لازم است روابط خود با کشورهای اسلامی را حفظ کند، افزود: یکی از این کشورها مصر است، چون مصر کشوری است که مراکز علمی مهمی در آن واقع شده و از جمله حضور دانشگاه الأزهر است و در این روابط‌ها نباید به هیاهوها توجه کرد.
این استاد برجسته حوزه بیان داشت: کشور دوم عربستان و دو شهر مهم مکه و مدینه است. هزاران مهمان در این دو شهر داریم و باید تا جایی که ممکن است، روابط را حسنه کنیم و نباید کاری کردکه روابط تیره شود.
وی با بیان این که رابطه میزبان با میهمان لازم است حفظ شود تا شاهد برگزاری عمره شویم، افزودند: حضرت علی(ع) فرمودند «نباید حج تعطیل شود» و حتی معصومین(ع) همه تلاش شان بر این بوده با پای پیاده به حج بروند و این اهمیت حج است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است