مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌های عمران شهری بوشهر افزایش یابد


بوشهر - رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تاکید بر لزوم افزایش سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌های عمران شهری، گفت: رضایت شهروندان، مهمترین اولویت ما در تعریف پروژه‌ها باشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 4 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، ابوذر دهدار عصر پنجشنبه در بازدید از پروژه‌های شهری بوشهر با بیان اینکه تعداد پروژه‌ها و کیفیت آنها در فرآیند توسعه مشخص می‌شود، اظهار داشت: پروژه‌هایی مهمترند که تاثیر بیشتری در توسعه پایدار شهر و رضایت شهروندان به همراه داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: با توجه به اینکه پروژه عمرانی، جزء لاینفکی از شهر است که به مرور زمان، در هویت شهر در می‌آمیزد، بنابراین در فرصت مطالعه و طراحی نباید تنها به کارکرد عمرانی پروژه‌ها توجه داشت.
وی تصریح کرد: باید جایگاه پروژه را به عنوان یک سازه اجتماعی که همواره در معرض دید مردم است در نظر گرفت و از این رو نظر شهروندان و رضایت آنها باید مهم‌ترین اولویت ما در تعریف پروژه‌ها باشد.
دهدار خاطرنشان کرد: پروژه‌های تقاطع غیر همسطح، چرخ و فلک، فانوس دریایی، عمارت بیلیارد، احداث پارکینگ طبقاتی و بهسازی بافت تاریخی بندر بوشهر از پروژه های شاخص شهرداری هستند.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر اضافه کرد: در اجرای این پروژه‌ها باید در کنار سرعت، شاهد افزایش کیفیت پروژه‌ها نیز باشیم که در این میان نظارت بر روند اجرایی پروژه‌ها از مهم‌ترین اقدامات شورای شهر است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است