مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گرایشات سیاسی را در رباط کریم و بهارستان دخالت نمی دهم


رباط کریم- نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمایلات و گرایشات سیاسی را در فعل و انفعالات رباط کریم و بهارستان دخالت نمی دهم .

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 4 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی در نشست صمیمانه پنج شنبه خود، با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان رباط کریم طی سخنانی گفت: برخی وظیفه نمایندگی را به طور مرتب مطرح می کنند، باید به این مدعیان بهانه جو بگویم که بهتر از هر کسی به وظایف نمایندگی اشراف دارم، اما شهرستان رباط کریم و بهارستان جزو محروم ترین و مظلوم ترین نقاط استان تهران است و تمام سعی را انجام می دهم تا رنگ و بوی محرومیت کمرنگ تر شود.
سخنگو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کر: برخی در منطقه فقط در فکر سنگ اندازی هستند، چرا که نانشان در گروه نفاق و تفرقه است، تعجب می کنم، برخی چرا کار و زندگی خود را رها کرده اند و تمام فکر و ذهن خود را به کار بسته اند تا بین مردم و من فاصله ایجاد کنند، هر کس در فکر سنگ اندازی در مسیر محرومیت زدایی از منطقه باشد، به مردم خیانت کرده است.
رئیس فراکسیون ایثارگران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای من هیچ فرقی نمی کند، مدیری که در شهرستان خدمت می کند، اصولگرا، اصلاح طلب یا اعتدالی باشد، برای من کارآمدی و توانمندی مدیران مهم است و باید مدیران ساکن شهرستان شوند تا دغدغه ها و مشکلات مردم را به درستی درک کنند و برای آنها چاره جویی کنند.
اعتبارات خوبی از وزرا برای حوزه نمایندگی ام گرفتم
نوروزی با انتقاد شدید از برخی افراد که مرتب بر طبل تفرقه و نفاق میکوبند، گفت: روش کاری من و در یک کلام تمام فکر ذهنم در طول دوره نمایندگی اخذ اعتبارات ملی و استانی برای انجام پروژه ها در منطقه است، تا بتوان با انجام پروژه های عمرانی و ایجاد سرانه ها، منطقه را که از فقر شدید امکانات رنج می برد، نجات داد.
نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دومین دوره است که توفیق خدمت به مردم شریف و ولایت مدار شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی نصیبم شده و به خوبی به وظایف نمایندگی واقف بوده و هستم و از این هیاهوها ابائی نداشته و ندارم، بهانه جویان هر چه می خواهند بگویند اما بدانند، نوروزی علاوه بر انجام وظایف قانونی خود دنبال کار اجرایی است، این چه حرفی است که برخی ها می زنند که نوروزی نباید کار اجرائی انجام دهد، چرا تعقل نمی کنید، مردم انتظار کار دارند. نمی توانم بی تفاوت بوده و اجازه دهم، همچنان منطقه در محرومیت باشد.
رئیس کمیسون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات خوبی از دولت برای منطقه اخذ کرده ام، اما برخی عنوان می کنند، هیئت دولت با نوروزی رابطه خوبی ندارد، بر چه اساسی این  حرفها را می زنند، بنده در جلسه رای اعتماد به وزرا با توجه به شناختی که از وزرا داشتم، برای رای اعتماد به وزرا رایزنی کردم. به عنوان مثال وزیر راه با یک نامه ۱۲۰ میلیارد تومان برای انتقال آب شرب و بحث حفاری به حوزه نمایندگی بنده اختصاص می دهد و دولت برای انتقال شرب از خط الغدیر ۲و ۳ به منطقه ۱۱۲۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته است، ۵ میلیارد تومان یارانه مسکن مهر را بدون هیچ پیش شرطی تحویل می دهد، برخی از تعامل و همکاری خوبی که برای توسعه و پیشرفت‌ با شخص رئیس جمهور و هیئت دولت دارم، اطلاع ندارند.
با مدیران توانمند اصولگرا اصلاح طلب و اعتدالی کار می کنم
وی اضافه کرد: خط و خطوط سیاسی من مشخص است اما تمایلات و گرایشات سیاسی را در فعل و انفعالات منطقه دخالت نمی دهم و با تمام مدیران کارآمد و توانمند اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدالی برای رفع محرومیت حوزه نمایندگی خود کار می کنم.
نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: امروز باید همگی دست به دست هم و با اتحاد به فکر رشد منطقه باشیم، از فعالان منطقه می خواهم برای توسعه منطقه در کنارم باشند و با توجه به ارتباط بسیار خوبی که با هیات دولت دارم، امکانات و اعتبارات خوبی می توانم اخذ کنم، اما درفضای همدلی و وحدت می توانیم از این امکانات به نحوه احسن برای منطقه و مردم بهرمند شویم.
بر اساس این گزارش، در این جلسه اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های رباط کریم و بهارستان، ضمن بیان مشکلات صنفی خود از نوروزی خواستند، توجه ویژه ای به این مسائل داشته باشد و نوروزی نیز وعده پیگیری تمام موارد از طریق مجلس، وزارت فرهنگ و ارشامی اسلامی و اداره کل ارشاد استان تهران را داد.
گفتنی است، عباس معبودی،  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم نیز در این نشست حضور داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است