مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کمالوند: آهسته و پیوسته جلو می‌رویم


سرمربی صنعت نفت آبادان اعلام کرد که به شرایط جدول توجهی ندارد و آرام آرام برای کسب موفقیت تلاش می کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 4 ماه پیش
ورزش سه: فراز کمالوند، سرمربی صنعت نفت در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل نفت طلاییه تهران عنوان کرد: در دو بازی گذشته مهم‌ترین مشکلی که داشتیم، این بود که در ضربات آخر بدشانسی آوردیم. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. یک بازی که کرار پنالتی را گل نکرد و یک بازی هم هر چه زدیم گل نشد. در پنج بازی اول لیگ ما پنجم جدول بودیم، اما این دو بازی ما را عقب انداخت.
وی ادامه داد: برای این موضوع من یک مثال از لیگ امسال خودمان می‌زنم. پیکان در چهار بازی اول فقط دو امتیاز گرفت، اما الان جزو سه تیم بالای جدول است. به همین خاطر است که می‌گویم با یکی دو بازی خیلی نمی‌شود  به جدول توجه کرد. من همیشه گفتم که لیگ فوتبال ایران مثل ماراتن است. تیم‌هایی موفق می‌شوند که آهسته و پیوسته بروند. در هفته گذشته سعی کردیم نقاط ضعف‌مان را تا جایی که می‌شود بپوشانیم. همچنین روی نقاط قوت‌مان هم کار کردیم. امیدوارم فردا هواداران آبادانی که به ورزشگاه می‌آیند، یک بازی خوب را ببینند که با توفیق و برتری ما به پایان برسد.
سرمربی صنعت نفت آبادان درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: سالاری و حمیدی مصدوم هستند. مصدومیت عبدالله‌زاده هم به‌قدری شدید بود که او را همراه خودمان نیاوردیم و در لیست 18 نفره قرار ندادیم. تکلیف نهایی‌ سالاری و حمیدی در جلسه صبح فردای ما با کادر پزشکی مشخص می‌شود. فردا باید ببینیم هستند یا خیر.
کمالوند درباره آماده سازی تیمش در تعطیلات لیگ تاکید کرد: می‌خواستیم در تعطیلات با یکی دو تیم بازی تدارکاتی انجام بدهیم، اما یک مشکل که پیش آمد این بود که ما در آبادان فقط تیم نفت پالایش را داشتیم. چون جمعه هم بازی داشتیم، می‌خواستیم جمعه یا نهایتاً شنبه بازی تدارکاتی انجام بدهیم. تیم نفت پالایش هم روز دوشنبه بازی داشت و امکان نداشت که بتواند جمعه یا شنبه با ما بازی کند. با یکی دو تیم خوزستانی مثل نفت امیدیه هم تماس گرفتیم که عذرخواهی کردند و گفتند سنگین است چنین بازی انجام بدهند. ما هم باید بازی می‌کردیم. به هر حال طی دو دیدار به مصاف تیم امیدهای خودمان رفتیم. در این دیدارها هم فرصتی به‌دست آمد که بچه‌های امید خودمان را ببینیم و هم تقریباً بچه‌های خودمان را در شرایط مسابقه نگه داریم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است