مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مرکل و رئیس جمهور فرانسه نمایشگاه کتاب فرانکفورت را افتتاح کردند+عکس


خبرنگار اعزامی داود آجرلو به فرانکفورت: شصت و نهمین دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانفکورت با حضور آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه با حضور نویسندگان متعدد، هنرمندان، بازیگران و ناشران صبح دیروز در نمایشگاه فرانکفورت افتتاح شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 4 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی راه ما، یورگن بوس، مدیر فرانکفورت دیروز در کنفرانس مطبوعاتی گفت: مردم نماینده طیف وسیعی از عقاید مختلف در این نمایشگاه به ارمغان می آورند. بنابراین نمایشگاه بین اللملی کتاب از این رو به خوبی به عنوان یک محل برای بحث های پرشور و بحث مناسب است.
همچنین مدیرعامل شرکت پنگوئن راندوم هاوس در مورد اهمیت بازار Store بین المللی کتاب در کنفرانس مطبوعاتی سخنرانی خاطرنشان کرد: از زمان آغاز دگرگونی های دیجیتال در صنعت رسانه ها حدود 15 سال می گذرد، بازارهای کتاب در بیشتر کشور ها به آرامی اما مطمئنا رشد کرده اند.
وی ادامه داد: با توجه به راهی که بازار تجارت الکترونیک کتاب از تمام فرمت های در حال توسعه و در حال رشد، ما یک رویکرد جدید به کتاب بازاریابی نیاز دارند.
لازم بذکر است شرکت پنگوئن راندوم هاوس بزرگترین ناشر کتاب تجارت جهان با بیش از ۲۵۰ انتشارات در پنج قاره به شمار می آید.
نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه صنعت چاپ و نشر در دنیا به شمار می آید که امروز نخستین روز نمایشگاه بین المللی کتاب بود.
این نمایشگاه شصت و نهمین دوره خود را امروز ۱۱ اکتبر به مدت پنج روز با حضور بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ غرفه داران از ۱۰۲ کشور جهان و با حضور ۱۰ هزار روزنامه نگار و وبلاگ نویس از سراسر دنیا تجربه می کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است