مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مذاکرات مثبت اوزیل با آرسنال برای تمدید قرارداد


ارکوت سوگوت، مدیر برنامه های مسوت اوزیل، ادعا کرد که مذاکرات تمدید قرارداد این بازیکن با آرسنال، در مسیر مثبتی پیش می رود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/20 - 4 ماه پیش
ورزش سه: ارکوت سوگوت، مدیر برنامه های مسوت اوزیل، ادعا کرد که مذاکرات تمدید قرارداد این بازیکن با آرسنال، در مسیر مثبتی پیش می رود.
قرارداد فعلی اوزیل با آرسنال تا پایان فصل جاری به پایان می رسد و گفته می شود باشگاه هایی مانند بارسلونا و منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره آلمانی هستند.
هرچند اوزیل از ژانویه می تواند به طور رسمی با سایر باشگاه ها وارد مذاکره شود اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی ای برای خرید او ارائه نشده است.
در این بین سایت گل اعلام کرد که این ملی پوش 28 ساله آلمانی ترجیح می دهد در آرسنال بماند.
اکنون سوگوت در گفتگو با نشریه ترکیه ای فاناتیک تاکید کرد که اگرچه اوزیل از شنیدن پیشنهاد باشگاه های مختلف از جمله باشگاه بشیکتاش خوشحال است اما ترجیح می دهد در لیگ برتر بماند.
او به خبرنگاران گفت:" مسوت از اینکه شنیده بشیکتاش علاقه مند به جذاب اوست، خوشحال است؛ با این وجود، هنوز پیشنهادی به او نرسیده است. حتی اگر پیشنهادی برسد، او ترجیح می دهد حداقل برای دو-سه سال دیگر در لیگ برتر بماند. قرارداد ما با آرسنال ادامه دارد و ما در جهت مثبتی پیش می رویم."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است