Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

صعود نوجوانان فرانسه و انگلیس به یک هشتم


جام جهانی نوجوانان امروز با برگزاری ۴ بازی پیگیری شد که طی آن تیم های ملی نوجوانان فرانسه و انگلیس با کسب دومین برد به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 2 ماه پیش
وبسایت نود: جام جهانی نوجوانان امروز با برگزاری ۴ بازی پیگیری شد که طی آن تیم های ملی نوجوانان فرانسه و انگلیس با کسب دومین برد به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
از گروه ششم این رقابتها تیم ملی نوجوانان انگلیس به مصاف مکزیک رفت و در یک بازی پرگل موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست یابد. انگلیس با این پیروزی صعود خود را به مرحله بعدی رقابتها قطعی کرد.
در دیگر دیدار این گروه، عراق یکی از نمایندگان آسیا که در دیدار اول برابر مکزیک به تساوی رسیده بود، در یک بازی برتر شیلی را با ۳ گل مغلوب کرد تا با ۴ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی گروه قرار گیرد. عراق در بازی سوم برابر انگلیس صعود کرده، با کسب یک تساوی هم می تواند جایگاه دومی خود را قطعی کند.
در گروه پنجم، فرانسه به مصاف ژاپن دیگر نماینده آسیا رفت و در پایان با کسب برتری دو بر یک و با ۶ امتیاز، صعودش به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کرد. ژاپن هم با ۳ امتیاز تیم دوم این گروه است.
در دیگر دیدار گروه پنجم، هندوراس به مصاف کالدونیای جدید رفت و این تیم را با ۵ گل مغلوب کرد. با این نتیجه، هندوراس ۵ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت و کالدونیای جدید هم بدون امتیاز در قعر جدول است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است