مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فراری خودروی شاسی بلند تولید خواهد کرد


بعد از ماه‌ها تکذیب بلاخره سرجیو مارکیونه، رئیس شرکت خودروسازی فراری روز دوشنبه تأیید کرد که این شرکت قصد دارد تا یک خودروی SUV به لیست تولیدات خود اضافه کند. او در سازمان بورس نیویورک با بیان جمله‌ی "ما قویاً درباره این موضوع جدی هستیم" این خبر را تأیید کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 3 ماه پیش
مجله سخت افزار: بعد از ماه‌ها تکذیب بلاخره سرجیو مارکیونه، رئیس شرکت خودروسازی فراری روز دوشنبه تأیید کرد که این شرکت قصد دارد تا یک خودروی SUV به لیست تولیدات خود اضافه کند. او در سازمان بورس نیویورک با بیان جمله‌ی "ما قویاً درباره این موضوع جدی هستیم" این خبر را تأیید کرد.
فراری مانند BMW که ایده خود برای ساخت نوع جدیدی از خودروهای شاسی بلند را با نام SAV معرفی کرده بود، قصد دارد تا محصول جدید خود را FUV نامگذاری کند. این درحالیست که از ماه فوریه سال 2016 مارکیونه با جملاتی مانند "این اتفاق هرگز نخواهد افتاد!"، "قبل از اینکه فراری SUV بسازد باید به من شلیک کرده و من را بکشند."
این خبر درحالیکه منتشر شده است که هنوزهیچ اطلاعات بیشتری درباره این محصول جدید اعلام نشده است. اما آنچه مشخص است اینست که فراری قصد دارد تا مانند پورشه، عرصه تولید محصولات خود را گسترش داده و از پتانسیل موجود در بازار برای تولید یک خودروی لوکس و سریع با قیمتی مطابق با قیمت دیگر فراری های گرانقیمت استفاده کند.  البته این نکته مهم را که لامبورگینی در سال پیش رو اولین نسخه از خودروی شاسی بلند جدید خود را به بازار عرضه خواهد کرد، نمی توان در تغییر تصمیم فراری بی تأثیر دانست.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است