مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تمام فردوگاه های ایران آماده پذیرش اتباع 180 کشور است


مجله اینترنتی راه ما: معاون کنسولی وزیر امور خارجه گفت: آماده پذیرش اتباع 180 کشور در فرودگاهای کشور خودمان هستیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 4 ماه پیش
حسن قشقاوی در هشتمین نشست نیروی انتظامی با سفرا، کارداران و نمایندگان سازمان های بین المللی مستقر در تهران اظهار کرد: پلیس Police سرافراز ما همواره آمادگی کامل دارد تا از کانال های دیپلماتیک در قالب اینترپل و روابط دو جانبه ، همکاری گسترده و بین ا لمللی با سایرکشورها داشته باشد.
معاون کنسولی وزیر امور خارجه افزود: این همکاری ها به خصوص در جوامع امروز که پلیس جهان و منطقه با مشکلات مشترکی مواجه است، بیش از پیش اهمیت دارد.
وی ادامه داد: مبارزه با تروریسم، جرایم سازمان یافته ، جرایم سایبری، جعل ، قاچاق Contraband انسان و مواد مخدر Drugs از جمله مشکلات مشترک کشورها است.
قشقاوی بیان کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران همکاری های گسترده ای با پلیس سایرکشورها دارد و به برکت اراده مصمم فرمانده ناجا و وزیر امور خارجه ، هیچ محدودیتی در همکاری وجود ندارد و پلیس ما با بسیاری از کشورها همکاری مستمر دارد.
این مقام ارشد وزارت امورخارجه مطرح کرد: سفرا می دانند که در حوزه روادید ما با بیش از 70 درصد از کشورها ارتباط داریم واتباع تمام کشورها به جزء 11 کشور می توانند روادید جهانگردی تا 3 ماه دریافت کنند.
وی خاطر نشان کرد: ما برای کشورهای ترکیه ، سوریه ، ارمنستان و بولیوی و ... لغو روادید داریم و تمام فرودگاه های ما آمادگی پذیرش اتباع 180 کشور را داراست.
وی گفت: ما آمادگی داریم با تمام کشورها در حوزه معاضدت قضائی ، انتقال محکومان و استرداد مجرمان همکاری کنیم.
قشقاوی گفت: پلیس ما همواره به عنوان یک ضابط قدرتمند عمل کرده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است