مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

وعده وزیر ورزش برای خصوصی کردن سرخابی‌ها


مجله اینترنتی راه ما: مسعود سلطانی فر در صحبت های امروز خود عنوان کرد که به زودی بررسی مقدماتی و اقدامات اجرایی برای خصوصی سازی دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 4 ماه پیش
وزیر ورزش Sport در آخرین صحبت های خود وعده خصوصی سازی دو تیم بزرگ پایتخت را داد و عنوان کرد در همین دوره زمینه خصوصی شدن و واگذاری سرخابی ها فراهم می شود. 
مسعود سلطانی فر در رابطه با اظهارنظری که پیش از این توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره خصوصی سازی دو تیم بزرگ پایتخت مطرح شده بود گفت: آنچه مسلم است اینکه به دنبال کاهش تصدی‌گری دولتی در عرصه ورزش هستیم و در مورد این دو باشگاه پرطرفدار نیز از این قاعده تبعیت می‌کنیم تا در همین دوره زمینه خصوصی شدن و واگذاری پرسپولیس و استقلال Esteghlal فراهم شود.
او ادامه داد: برای تحقق خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بررسی‌های مقدماتی انجام شده و به زودی اقدامات اجرایی آغاز خواهد شد.
با توجه به حرف و حدیث های ایجاد شده و وعده وزیر ورزش در رابطه با خصوصی سازی دو تیم استقلال و پرسپولیس باید این اتفاق را به فال نیک گرفت؛ چرا که با توجه به مشکلات مالی فراوان این دو باشگاه، خصوصی سازی می تواند از مشکلات مالی آنها بکاهد و باعث نجاتشان از بدهی های سنگین مالی شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است