Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

بسته بودن دفاتر نمایندگان در روزهای جلسه علنی، مصوبه هیات رییسه نیست


مجله اینترنتی راه ما: نائب رئیس مجلس تاکید کرد که بسته بودن دفاتر نمایندگان در روزهای جلسه علنی مصوبه هیات رئیسه نیست و قطعا هیات رئیسه این موضوع را پیگیری می‌کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 2 ماه پیش
به گزارش گروه سیاسی  مجله اینترنتی راه ما،  مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس، در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در خصوص چرایی بسته بودن دفاتر نمایندگان در روز گذشته گفت: این موضوع مصوبه هیات رئیسه نیست ولی ما قطعا آن را پیگیری می کنیم چون مجلس پناهگاه مردم است و باید جوابگوی آنها باشد.
نماینده شاهین شهر در بیان تذکر خود با استناد به بند ۱۱ ماده ۲۴ آئین نامه داخلی مجلس درباره لزوم رعایت حفظ شون مجلس گفت: روز گذشته دفاتر نمایندگان به روی مردم بسته بود، حال اینکه این جا خانه ملت است و مردم از نقاط مختلف کشور به اینجا می‌ایند تا با نمایندگانشان صحبت کنند.
وی با طرح این پرسش که این تصمیم براساس چه منطقی گرفته شده است، گفت: روز گذشته مردم وقتی با درهای بسته مواجه شده‌اند در مقابل مجلس تجمع کرده بودند و گلایه داشتند که چرا درهای مجلس به روی آنها بسته است. اینگونه تصمیمات خلق الساعه به نفع مجلس نیست و با شان مجلس همخوانی ندارد.
حاجی دلیگانی در پایان گفت: اگر ادعا می کنم که عصاره ملت و نماینده مردم هستیم نباید چنین کارهایی را انجام دهیم . حداقل باید از قبل اطلاع رسانی شود نه اینکه بنری جلوی مجلس نصب شود با این محتوا که در روزهای جلسه علنی دفاتر نمایندگان بسته است، اگر این موضوع مصوبه هیات رئیسه است، ‌باید آن را لغو کنید...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است