Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

آغاز فعالیت صندوق تثبیت بازار سرمایه


مجله اینترنتی راه ما: با تصویب چارچوب کلی فعالیت و نحوه استفاده از منابع، آیین‌نامه‌ها و بودجه توسط هیات امنا و امضای وزیر اقتصاد صندوق تثبیت بازار سرمایه از سه‌شنبه رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 2 ماه پیش
به گزارش گروه اقتصادی  مجله اینترنتی راه ما،  در چهارمین جلسه هیات امنای صندوق تثبیت بازار Store سرمایه به ریاست دکتر کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی، چارچوب کلی نحوه استفاده از منابع، آیین‌نامه‌ها و بودجه این صندوق، به تصویب رسید و عملا فعالیت‌های این صندوق کار خود را آغاز کرد.
این صندوق که در راستای اجرای ماده ۲۸ قانون Law رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور با هدف اطمینان‌بخشی و ایجاد ثبات در بازار سرمایه، در تیر ماه ۱۳۹۶ بنای تاسیس آن گذارده شد، تاثیر بسزایی در حمایت از سهامداران و پیشگیری از نوسانات شدید بازار دارد.
بر اساس این گزارش، هدف اصلی از راه‌اندازی این صندوق، اطمینان بخشی برای مقابله با مخاطرات و نوسان‌های قابل توجه در بازار سهام و پوشش ریسک‌های خاص وارده بر بازار به منظور کاهش آسیب سهامداران خرد است.
این گزارش حاکی است، تشکیل این صندوق، به عنوان یکی از زیرساخت‌های بازاری کارآمد و عمیق، سبب افزایش ثبات، افزایش نقدشوندگی و کاهش ریسک بازار سهام کشور می‌شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است