مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حرف های خانم منشی مدیر عامل را به وحشت انداخت + عکس


مجله اینترنتی راه ما: مدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که برای وصول طلب میلیاردی‌اش کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 3 ماه پیش
اوایل شهریور امسال مدیرعامل یک شرکت بازرگانی با حضور در پایگاه سوم پلیس Police آگاهی تهران از جوان شروری به اتهام سرقت Stealing خودروی اپتیمایش شکایت کرد.
شاکی به افسر تحقیق گفت: چندی پیش به تعمیرگاهی رفته بودم که به طور اتفاقی با جوانی که جویای کار بود، آشنا شدم. او حتی به من می‌گفت اگر بخواهم می‌تواند طلب‌هایم را وصول کند. این آشنایی ادامه داشت تا این که یک روز از من چهار میلیون تومان خواست تا مشکلات خانواده‌اش را حل کند. دلم سوخت و این پول را به او قرض دادم. او متوجه شده بود که وضع مالی‌ام خوب است و از مردی طلب میلیاردی دارم.
وی افزود: آن جوان مدتی بعد که به دفترم آمد مدعی شد بدهکارم را کتک زده و او حاضر شده بدهی میلیاردی‌اش را بدهد. به این رفتارش اعتراض کردم که او مدعی شد بابت این کار باید صد میلیون تومان پول بپردازی که قبول نکردم و گفتم کار اشتباهی انجام داده است. اما او مرا تهدید کرد و رفت. منشی‌ام موضوع را پیگیری کرد که معلوم شد گفته‌های او دروغ است و سراغ بدهکارم نرفته و فقط قصد باج‌خواهی داشت.
وی گفت: دو روز بعد سوار اپتیمایم شده و شرکت را به قصد خانه ترک کردم، جوان مزاحم در خیابان راهم را سد کرد که متوقف شدم. او با قمه مرا به مرگ تهدید و از خودرو بیرون انداخت و با سوار شدن به خودروی اپتیمایم متواری شد. به کلانتری رفتم و شکایت کردم. همان موقع خانمی که منشی‌ام است با من تماس گرفت و خبر داد جوان شرور به شرکت آمده، همه جا را به هم ریخته و کا مجله اینترنتی راه مانم را تهدید کرده است. منشی‌ام در تماس بعدی اعلام کرد جوان مزاحم آنجا را ترک نمی‌کند و 400 میلیون تومان پول می‌خواهد و هر ساعت صد میلیون تومان به این مبلغ افزوده می‌شود. او من و خانواده‌ام را هم به قتل Murder تهدید کرده بود. همراه ماموران کلانتری به دفترم رفتم که متهم فرارکرده بود.
با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران و با دستور بازپرس رستمی، ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران جستجو برای دستگیری جوان شرور را آغاز کردند.چند روز پیش، سارق شرور در یکی از محله‌های جنوبی تهران بازداشت و خودروی سرقتی از او کشف شد.
متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و به افسر تحقیق گفت: شاکی وضع مالی خوبی داشت به همین خاطر نقشه اخاذی را اجرایی کردم. حتی با تهدید قمه خودروی اپتیمایش را دزدیدم تا در برابر پس دادن آن اخاذی کنم اما قبل از این که نقشه خود را اجرا کنم، دستگیر شدم.
ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد ردپای او در سرقت یک شرکت در یکی از شهرهای غربی کشور وجود دارد.
ماموران پس از بررسی موضوع، متوجه شدند ماجرا صحت دارد و این سارق شرور سه سال پیش همراه دایی‌اش شبانه، گاوصندوق شرکتی را تخریب کرده و 200 میلیون تومان پول و چک از آنجا سرقت کرده‌اند که در آن پرونده به طور غیابی به سه سال حبس و رد مال محکوم شدند...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
تازه عروس وقتی با کیارش تنها بود، چاقو را در شکمش فرو کرد / مینا چاره ای نداشت!
اقدام هولناک چند جوان شرور با دختر جوان در خیابان + فیلم
دستگیری مرد با زن صیغه اش در دفتر ثبت ازدواج / او نقشه شومی داشت
اعتراف قاتل 74 ساله به قتل سهیلا در کرج / او از زندان آزاد شد!+ عکس
شوهرم پس از بازنشتگی به یک از فامیل اعتماد کرد و او !!!
اقدام مسلحانه «شعبان بی‌مخ» به خاطر تصاحب یک زن + عکس
بلایی که بر سر ساقدوش داماد در رسم عجیب در عروسی آمد + فیلم
نقشه کثیف روزبه برای خانم مدیر در پارک دانشجو + عکس
اینجا مردان شیطان صفت حتی به کودکان هم رحم نمی کنند!
موبایل دختر جوان را کور کرد! + عکس
مرگ عجیب دختر 12 ساله مشهدی حمام
این 2 سارق تریلی می دزدیدند + عکس
ماجرای آتش زدن یک مسجد در تهران و شلیک به هدف به بانک ها
کشف رد پای انسان‌های «نئاندرتال» در دشت اسلام آبادغرب
دستگیری مهدی جهانگیری، برادر معاون اول رئیس جمهور توسط سپاه ثارالله کرمان
مرد زرندی زنده از قبر بیرون آمد! + فیلم
بلای شومی که در حمام بر سر دختر 12 ساله آمد!
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است