مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

انعقاد بزرگترین قرارداد زمینی نروژ در ایران


مجله اینترنتی راه ما: اجرای یک طرح بزرگ انتقال آب که در آن از سد کارون آب برای آشامیدن و مصارف کشاورزی به دشت ایذه و باغملک در منطقه شرق استان خوزستان منتقل می شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 3 ماه پیش
یک شرکت نروژی اعلام کرد با سه میلیارد کرون معادل 320 میلیون یورو سرمایه گذاری ، اجرای یک طرح بزرگ انتقال آب در ایران را بر عهده گرفته است که بزرگترین قرارداد زمینی نروژ در ایران محسوب می شود.
منابع خبری به نقل از آروید اوپهاوگ مدیر عامل شرکت بین المللی پیوراپایپ نروژ اعلام کردند این شرکت در رقابت با تعدادی از شرکتهای خارجی از چین ، ویتنام ، کره جنوبی و ایتالیا برنده این طرح بزرگ انتقال آب در درون استان خوزستان شده است.
با اجرای این طرح، از سد کارون آب برای آشامیدن و مصارف کشاورزی به دشت ایذه و باغملک در منطقه شرق استان خوزستان منتقل می شود.
مدیرعامل پیوراپایپ با بیان اینکه این طرح از سال 2018 آغاز و تا سال 2021 به پایان خواهد رسید درباره ویژگی های فنی آن گفت: لوله هایی که قرار است در این طرح از آن استفاده شود فولادی نبوده بلکه از فناوری پلاستیک تقویت شده با فیبراست که با سرعت بیشتری تولید می شوند و احتیاج کمتری نیز به کار در زمین دارند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است