مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تازه عروس وقتی با کیارش تنها بود، چاقو را در شکمش فرو کرد / مینا چاره ای نداشت!


مجله اینترنتی راه ما: تازه عروس محکوم به قصاص که چند ماه بعد از زندگی مشترک مرتکب قتل شوهرش شده بود با پرداخت دیه از مرگ فاصله گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 4 ماه پیش
بیستم بهمن‌ماه سال 89، مأموران کلانتری‌131 شهرری از قتل Murder مردی به نام کیارش در خانه‌اش باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به جوان 24 ساله‌ای بود که با ضربه چاقو کشته شده بود.
همسر 21 ساله او که مینا نام داشت با اعتراف به قتل شوهرش بازداشت شد. او گفت: «‌چندماهی بود من و کیارش ازدواج کرده بودیم، اما از همان روزهای اول با هم اختلاف داشتیم. اختلاف ما از زمانی شروع شد که فهمیدم کیارش تعادل روحی- روانی ندارد و سر هر اختلاف کوچکی، کتک‌‌کاری می‌کرد. او حتی چندین بار دست به خودکشی زده بود که خودم مانع شدم.
به همین خاطر به فکر طلاق بودم، اما خانواده شوهرم مخالفت کردند و خواستند به زندگی ادامه دهم.» او در ادامه گفت: «در آخرین درگیری، کیارش دوباره خودزنی کرد که دیگر طاقت نیاوردم و گفتم تحملم تمام شده و هر طور شده باید طلاقم را بدهد. او با شنیدن این حرف، چاقو را به دستم داد و خواست او را بکشم. من که در حالت عصبانیت با دیدن چاقو کنترلم را از دست داده بودم با چاقوی آشپزخانه ضربه‌ای به شکمش زدم، اما بلافاصله پشیمان شدم. خیلی اصرار کردم تا با هم به درمانگاه برویم، اما به حرفم گوش نداد و رفت خوابید. ساعتی بعد بود که متوجه شدم فوت کرده است.»
با اقرارهای متهم و بازسازی صحنه جرم، تازه عروس به اتهام قتل عمد روانه زندان Prison شد و پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در اولین جلسه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند و متهم در آخرین دفاعش گفت: «شوهرم ابتدا خودزنی کرد و خودش چاقو را به دستم داد. نمی‌دانم چطور چاقو به شکمش رفت و روی زمین افتاد.‌»در پایان هیئت قضایی قتل را غیرعمد تشخیص داد و متهم به پرداخت دیه محکوم شد، اما این حکم در دیوان نقض و پرونده بار دیگر به شعبه همعرض فرستاده شد.
به این ترتیب تازه عروس بار دیگر در شعبه دوم محاکمه و این بار به قصاص محکوم شد. این رأی به دیوان عالی کشور فرستاده شد و با تأیید آن حکم در آستانه اجرا قرار داشت که متهم توانست با پرداخت 400 میلیون تومان دیه از مرگ فاصله بگیرد.
صبح دیروز متهم از جنبه عمومی جرم Crime در همان شعبه به ریاست قاضی زالی پای میز محاکمه رفت و در آخرین دفاعش گفت: «واقعاً قصد کشتن همسرم را نداشتم و این اتفاق در اوایل زندگی برایم خاطره تلخی را رقم زد.‌»
وی ادامه داد: «با تأیید حکم اعدام، اولیای‌دم با دریافت 400 میلیون تومان حاضر به گذشت شدند، اما از آنجائیکه پولی برای پرداخت دیه نداشتم یک مؤسسه خیریه کمک کرد و مبلغ 280 میلیون تومان از دیه را پرداخت کرد. مابقی دیه را خانواده‌ام با سختی زیاد توانستند، بپردازند. به اندازه کافی تنبیه شده‌ام و حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.»
در پایان این جلسه هیئت قضایی وارد شور شد...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
این 3 دختر به خاطر چهره شان از پرواز چین جا ماندند + عکس
شرط عجیب و خواب زیبای مادر پلیس شهید در گذشت از قاتل پسرش پای چوبه دار + عکس
پدر و پسر بجنوردی روی هم اسید پاشیدند!
چپ شدن ماکسیما با 2 پسر و یک دختر در بلوار سیمون بولیوار + عکس
دستگیری مهدی جهانگیری، برادر معاون اول رئیس جمهور توسط سپاه ثارالله کرمان
مرگ تلخ یک پلیس اردستان در حادثه ماشین حمل زندانی+ عکس
قتل دختر 15 روزه در خشم پدر + عکس
اقدام ناپسند پرستار زن با بیمار 95 ساله + فیلم
فوری/مردی در عباس آباد زن و 2 دخترش را به آتش کشید
پشت پرده عجیب نقشه زشت پزشک اورژانس در تهران + عکس
اظهارات جدید پلیس در قتل شیطانی ستایش قریشی
بلای شومی که در حمام بر سر دختر 12 ساله آمد!
ارتباط کثیف 2 هم دانشگاهی که هر دو متاهل بودند!
با نگاه های شیطانی راننده پراید و حرف های شرم آوری که گفت فهمیدم که در دام افتاده ام و!!!
شکایت زن جوان به خاطر ارتباط شوهرش با یک زن شوهردار / زن و مرد به شلاق، تبعید و کار اجباری محکوم شدند
نقشه عجیب شوهر برای جلوگیری از ادامه تحصیل همسرش در زاهدان
ماساژ شیطانی زنان در خانه مجردی / حمله پلیس مشهد به لانه مرد جوان
مردی بسیار عجیب با پایین تنه ای وحشتناک! + تصاویر
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است