مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان


پرسپولیس ۴۸ ساعت بعد از بازی سنگین دوستانه تیم ملی با روسیه در کازان، به مصاف استقلال خوزستان در اهواز می رود و ملی پوشان این تیم طبیعتا در ترکیب اصلی غایب خواهند بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 4 ماه پیش
وبسایت نود: پرسپولیس ۴۸ ساعت بعد از بازی سنگین دوستانه تیم ملی با روسیه در کازان، به مصاف استقلال خوزستان در اهواز می رود و ملی پوشان این تیم طبیعتا در ترکیب اصلی غایب خواهند بود.
از بین ملی پوشان پرسپولیس علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، وحید امیری و مهدی طارمی در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان رفتند که مهدی طارمی محروم است و سه بازیکن دیگر هم مقابل استقلال خوزستان استراحت می کنند.
رادوشوویچ بعد از مدت ها درون دروازه جانشین بیرانوند می شود و شجاع خلیل زاده و محمد انصاری زوج دفاع میانی مقابل او را تشکیل می دهند. حسین ماهینی و صادق محرمی هم مدافعان چپ و راست هستند.
خط هافبک پرسپولیس بعد از مدت ها به دلیل غیبت های متعدد مهره های هجومی، با حضور کامیابی نیا و ربیع خواه با دو عنصر دفاعی تشکیل می شود و در بخش هجومی سیامک نعمتی جای فرشاد احمدزاده مصدوم را می گیرد.
در خط حمله مهدی طارمی فعلا چهار ماه محروم است و معادله انتخاب زوج دو نفره از بین سه مهاجم آماده تیم تا مدت نامعلومی با پاسخ منشا - علیپور حل می شود.
با این شرایط را بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، سیامک نعمتی، محسن مسلمان، علی علیپور و گادوین منشا تشکیل می دهند.
این مسابقه پنجشنبه ۲۰ مهر، ساعت ۱۷ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است