مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

صعود پرتغال به جام جهانی در شب حذف هلند


تیم فرانسه و پرتغال به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کردند و تیم هلند از صعود باز ماند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/19 - 4 ماه پیش
وبسایت نود: هفته پایانی دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه های اول، دوم و هشتم قاره اروپا برگزار شد. در گروه اول تیم فرانسه با نتیجه ۲-۱ مقابل بلاروس پیروز شد تا به عنوان صدرنشین به جام جهانی صعود کند. گریزمن و ژیرو برای فرانسه در این بازی گلزنی کردند. در دیگر بازی ها تیم سوئد با نتیجه ۲-۰ مغلوب هلند شد اما به دلیل تفاضل گل بهتر به پلی آف راه یافت و هلند حذف شد. هر دو گل هلند را روبن بثمر رساند. تیم بلغارستان هم به تساوی ۱-۱ مقابل لوکزامبورگ رضایت داد.
در گروه دوم تیم پرتغال با دو گل از سد سوئیس گذشت تا به عنوان صدرنشین به جام جهانی صعود کند. تیم سوئیس هم به مرحله پلی آف راه یافت. گل به خودی مدافع سوئیس و اندره سیلوا این نتیجه را رقم زد. در دیگر بازی ها تیم لتونی با ۴ گل مقابل اندورا پیروز شد و مجارستان با یک گل از سد جزایرو فارو گذشت.
در گروه هشتم تیم یونان با ۴ گل مقابل جبل الطارق پیروز شد تا در رده دوم گروه قرار بگیرد. تیم بلژیک که صعودش قطعی شده بود با ۴ گل مقابل قبرس پیروز شد. دو گل ادن هازارد در کنار گل های تورگن هازارد و لوکاکو این نتیجه را برای بلژیک رقم زد. تیم استونی هم با تیجه ۱-۲ مغلوب بوسنی شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است