مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

وقتی اشک سوما در آمد


شوت سوما در دقیقه ١٢١ بازی با بدشانسی به تیرک دروازه خورد تا شگفتی سوری ها تکمیل نشود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 3 ماه پیش
ورزش سه: کم تر از یک ماه از صعود تاریخی سوریه به پلی آف جام جهانی برای نخستین بار در تاریخ گذشته و امروز سوریه در مهم ترین بازی تاریخ فوتبال کشورش برابر استرالیا در زمین تیم حریف به میدان رفت.
با توجه به بازی رفت و تساوی ١-١، سوری ها برای صعود ابتدا نیاز به گلزنی داشتند، عمر السوما که پس از ٥ سال دوری از تیم ملی کشورش، به جمع شاگردان ایمن حکیم پیوسته بود در ثانیه های پایانی و با گلزنی برای تیمش برابر ایران، آنها را به این مرحله رسانده بود.
مهاجم تیم الاهلی عربستان در بازی رفت برابر استرالیا نیز خودی نشان داد و از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را زد تا امید سوری ها نمیرد.
امروز و در دقیقه ٦، پاس عمق هافبک سوری ها، او را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با ضربه پای چپ متئو رایان را مغلوب کند اما در ادامه ورق برگشت.
تساوی دو تیم در ٩٠ دقیقه باعث شد دیدار به وقت اضافه برود، فشار تماشاچیان استرالیایی و البته اخراج محمود المواس باعث شد تا تیم زردپوش زمین در دقیقه ١٠٩ از سوریه پیش بیفتد، امیدهای سوری با گذشت ثانیه ها کم تر و کمتر می شد تا اینکه در دقیقه ١٢١ یک ضربه کاشته به تیم میهمان اهدا شد.
سوما که از قد بلند مدافعین استرالیا خبر داشت، مسیر توپش را جوری انتخاب کرد تا دروازه بان استرالیا را فریب بدهد، شوت سرکش او به تیرک دروازه خورد تا با سوت داور ، استرالیا از این مرحله صعود کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است