مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کلید سرگروهی اسپانیا در دستان رونالدو و مسی


مجله اینترنتی راه ما: تیم ملی اسپانیا با وجود صعود مستقیم به جام جهانی، ممکن است در دسته ی سرگروه ها در مراسم قرعه کشی نباشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
اسپانیایی ها به هیچ عنوان دوست ندارند که در جام جهانی با تیم هایی مثل برزیل همگروه شوند و برای رسیدن به این مهم باید 4 احتمال از احتمالات زیر محقق شود. در مراسم قرعه کشی علاوه بر روسیه، 7 کشور اول رنکینگ فیفا، به عنوان سرگروه انتخاب می شوند.
امشب پرتغال در زمین خود میزبان سوئیس است و برای صعود مستقیم به جام جهانی باید به پیروزی دست یابد. عدم برد سوئیس شانس اسپانیا را برای سرگروهی بالاتر خواهد برد. درخشش رونالدو Ronaldo و گلزنی او در بازی امشب، آرزوی اسپانیایی ها خواهد بود.
در صورت برد سوئیس یا تساوی، اسپانیایی ها باید امیدوار باشند که پرتغال در پلی آف شکست خورده و به جام جهانی راه پیدا نکند.
4 احتمال دیگر: عدم پیروزی فرانسه برابر بلاروس، عدم پیروزی شیلی در زمین برزیل، نرسیدن آرژانتین به جام جهانی و در نهایت عدم پیروزی پرو برابر کلمبیا.
به عبارتی اسپانیایی ها باید امیدوار باشند که مسی مثل بازی های اخیر در گلزنی برای آرژانتین ناکام بماند و نتواند کشورش را به جام جهانی هدایت کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است