مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تیزر جدید «جنگ ستارگان: آخرین جدای»


تیزر جدید فیلم هشتم «جنگ ستارگان» به نام «آخرین جدای» بالاخره بعد از ماه‌ها انتظار هواداران این مجموعه علمی-تخیلی منتشر شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 4 ماه پیش
آی ‌سینما: تیزر جدید فیلم هشتم «جنگ ستارگان» به نام «آخرین جدای» بالاخره بعد از ماه‌ها انتظار هواداران این مجموعه علمی-تخیلی منتشر شد. کمپانی لوکاس فیلم آخرین بار آوریل گذشته تیزری کوتاه از «جنگ ستارگان 8» را برای هوادارانش رونمایی کرد. در این تیزر جدید، شخصیت‌های اصلی فیلم از جمله ری (دیزی ریدلی) و فین (جان بویگا) به همراه لوک اسکای‌واکر (مارک همیل) حضور دارند.
اپیزود هشتم را رایان جانسن کارگردانی کرده که در ادامه وقایع فیلم «نیرو بر می‌خیزد» ساخته جی. جی. آبرامز رخ می‌دهد. در این تیزر همچنین از اضافه شدن یک موجود جدید به جهان داستانی «جنگ ستارگان» رونمایی شده که در یکی از صحنه‌ها در کنار چوباکا نشسته است.
اسکار آیزاک، لوپیتا نیونگ او، اندی سرکیس، دامنال گلیسن، آنتونی دنیلز، لارا درن و بنیسیو دل تورو از جمله بازیگران مطرحی هستند که در اپیزود هشتم مقابل دوربین رفته‌اند.
«آخرین جدای» (The Last Jedi) که آخرین حضور کری فیشر بازیگر نقش شاهزاده لیا بر پرده سینماست، از 14 دسامبر (23 آذر) در سینماهای بریتانیا اکران می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است