مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قسمت بیستم «هزار داستان» با ارشا اقدسی


ارشا اقدسی بدلکار سینما امشب (سه‌شنبه ۱۸ مهرماه) در بیستمین برنامه از فصل دوم «هزار داستان» به گفت‌وگو با کسی می‌نشیند که چهارده بار از کویر ریگزار جن عبور کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/18 - 3 ماه پیش
فیلم‌نت نیوز: ارشا اقدسی بدلکار سینما امشب (سه‌شنبه ۱۸ مهرماه) در بیستمین برنامه از فصل دوم «هزار داستان» به گفت‌وگو با کسی می‌نشیند که چهارده بار از کویر ریگزار جن عبور کرده است.
بیستمین قسمت از برنامه هزار داستان که با اجرای ارشا اقدسی به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، به بیان داستان کسی اختصاص دارد که تا به حال چهارده بار از کویر ریگزار جن عبور کرده است.
ارشا اقدسی بدلکار ایرانی و مربی آیکیدو است که در سال ۸۴ زمانی که به دنبال موفقیت در کسب بورسیه تحصیلی در رشته تربیت بدنی، عازم ایتالیا بود، از طریق یک آگهی برای دوره‌های بدلکاری با مرحوم پیمان ابدی آشنا و در ایران ماندگار شد و بدلکاری را ادامه داد، تا جایی که توانست سرمربی کلاس‌های بدلکاری پیمان ابدی و اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد صبا در ایران شود.
او در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۸۵ گروه بدلکاران ۱۳ را تأسیس کرد و فعالیت‌های خود را با گروهش در ایران و سایر کشورها ادامه داد.
ارشا اقدسی مجری مسابقه «آب و آتش» شبکه نسیم شد و اولین تجربه فیلم‌سازی‌اش مربوط به فیلم کوتاهی با عنوان جمشید آریا است که برای تجلیل بازیگر اکشن ایرانی جمشید هاشم‌پور با حضور قهرمانانی همچون یوسف کرمی، احسان روزبهانی و حامد پورطالب در یک روز ساخته شد و در جشن حافظ به نمایش درآمد. این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم جیپور دیپلم افتخار گرفت.
فصل دوم برنامه پرمخاطب «هزار داستان» همچون سری پیشین آن به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی محمدفواد صفاریان‌پور و با طراح و سوژه‌پردازی مریم نوابی‌نژاد در ماه محرم و صفر هر شب ساعت ۲۳ به مدت۶۰ دقیقه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.
محمدرضا شهیدی‌فرد در فصل دوم برنامه «هزار داستان» به عنوان مشاور پروژه گروه را همراهی می‌کند و تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.
سایر عوامل این برنامه عبارتند از: نویسنده: نرگس فتحی، مدیر تولید: رایموند رسولی، ناظر کیفی: حامد عبدوس، جانشین تولید: علی حصاری، دکور: فرزام انصار، تدوین: مجید عاشقی، پشتیبانی فنی: مهنوش فرهمند، طراح نور: حسین حاتمی، مدیر تصویربرداری: رضا نمازی، صدابردار: مسعود دادگری – سعید احمدی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: رعنا رعنایی مهر، موسیقی تیتراژ: علیرضا افکاری، تنظیم، میکس، مسترینگ: سعید زمانی، چهره پرداز: مینا بادامی، هماهنگی میزبان‌ها: زهره پارسا، هماهنگی سوژه‌ها: محیا پارسا، هماهنگی مهمان‌ها: امیر مسعود توسلی نیا، مستند: آرش یزدانی – مهران فرد پور – علی اصغر حسنی روزبهانی – هانا حواری نسب، عکس: نازی خوش اخلاق، روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا، فضای مجازی: نفیسه موسوی‌زاده.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است